BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Lig merceği

Lig merceği

Lig merceği



A Kategorisi 12.00 Sakarya-Altay Yılnur Önen 13.30 İstanbul B.Bld.-Ç.Dardanel Hakan Sivriselvi 13.30 Kayseri-Göztepe Vedat Yüksel 13.30 Karşıyaka-Erciyes Metin Aydoğan 13.30 Adana Demir-T.Telekom Çetin Sarıgül B Kategorisi 13.30 Muğla-Nazilli Bld. Ö.Faruk Ocak 13.30 Güngören Bld.-Y.Bosna Mustafa Aztopal 13.30 M.K.Paşa-Küçükköy Tansel Gülen 13.30 Eskişehir-Şeker Cemil Şensöz 13.30 Çorlu-Buca Burak Astar 13.30 Uşak-İnegöl Ali Yusuf Türk 13.30 Karagümrük KYOTO-Side Polat Mersin 13.30 Aydın-Merinos Mustafa Sağlam A Grubu 13.30 Muğla-Nazilli Bld. Ö.Faruk Ocak 13.30 Güngören Bld.-Y.Bosna Mustafa Aztopal 13.30 M.K.Paşa-Küçükköy Tansel Gülen 13.30 Eskişehir-Şeker Cemil Şensöz 13.30 Çorlu-Buca Burak Astar 13.30 Uşak-İnegöl Ali Yusuf Türk 13.30 Karagümrük KYOTO-Side Polat Mersin 13.30 Aydın-Merinos Mustafa Sağlam B Grubu 13.30 Eyüpspor-Kartal Serkan Utku 13.30 Çankırı Bld.-Amasya Yılmaz Kalk 13.30 Darıca G.B.-K.Karabük R.İsmail Gül 13.30 Zonguldak-Sarıyer Taner Gizlenci 13.30 Ankara Demir-A.Üsküdar 1908 Barış Şimşek 13.30 Kırşehir-Bulancak Tolga Özkalfa 13.30 Yalova-Kırıkkale Ö.İlker Akıncı 13.30 Maltepe-Ordu M.İlker Coşkun C Grubu 13.30 Şanlıurfa Bld.-K.Maraş Özgen Fatih Kalay 13.30 Aksaray-Erzincan Murat Söylemez 13.30 Mersin Mezitli-Osmaniye İlker Meral 13.30 Hatay-G.Antep B.Bld. Coşkun Özkara 13.30 Iğdır-Batman Petrol Hayrettin Akyürek 13.30 Adıyaman-Cizre Alihattin Günal 13.30 Tarsus İ.Y.-Erzurum Turgay Şaşmaz 13.30 Mardin-Siirt Ruhi Arslanboğa 3. Lig 1.Grup 13.30 Özgüzeldere-Batman Bld. Faruk Sertakan 13.30 Muş-Şırnak Yalçın Köroğlu 13.30 Kilis Bld.-Karaman Osman Karakaş 13.30 D.Ç.Divriği-Akşehir Mehmet Küçük 13.30 Nusaybin D.-Niğde Mustafa Sandalcılar 13.30 Ceyhan-Kayapınar Bld. Eser Birinci 2.Grup 13.30 Merzifon-K.Hamam Bld. Fatih Atalay 13.30 Giresun-EGO Ekrem Değirmenci 13.30 Tokat-Çubuk Kemal Çetin 13.30 G.Birliği ASAŞ-Ünye Erbay Aldemir 13.30 Keçiörengücü-A.Hopa Fahri Var 13.30 Murgul Bakır-Of Veli Ünlü 13.30 Çorum-Sinop Sefa Demir 3.Grup 13.30 Kastamonu-Beylerbeyi Abdullah Kalafatoğlu 13.30 Z.Burnu-Kasımpaşa Dilan Gökçek 13.30 Pendik-Beykoz 1908 Osman Kaya 13.30 Tekirdağ-Bakırköy Timur Direkler 13.30 Alibeyköy-Konya G.B. Muzaffer S.Sarı 13.30 Bilecik-Yeniköy M.Ali Özşakrak 4.Grup 13.30 Denizli-Fethiye Aykut Demiran 13.30 Isparta-Bandırma Zeki Akoğlu 13.30 Afyon-O.Gazi DÖKTAŞ Onur Kambirimer 13.30 Alanya-Gölcük Sedat Eser 13.30 Akhisar Bld.-Aliağa Bld. Tuncay Uçar 13.30 PETKİM-OYAK Renault Tayfun Özkan 13.30 Kütahya-Y.Turgutlu İsmail Şencan BASKETBOL 16.30 K.Yaka-Darüşşafaka (İzmir Atatürk) 18.00 Ülker-T.Telekom (Ahmet Cömert) TOPLU SONUÇLAR Ank.Tarım Kredi-Pazarspor: 1-1 Esk.Şeker-G.O.Paşa: 1-2 Gebze-Bolu: 0-5 ESKİ-Altınordu: 1-1
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 106825
    % -0.03
  • 3.5168
    % -0.27
  • 4.1281
    % 0.04
  • 4.5311
    % -0.04
  • 145.254
    % 0.12
 
 
 
 
 
KAPAT