BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Temsilciler kurulu maçtan maça koştu 106 kişiden 68’i görev yaptı

Temsilciler kurulu maçtan maça koştu 106 kişiden 68’i görev yaptı

Futbol Federasyonu, sezon başında Gözlemciler ve Temciler Kurulu adı altında bir kurul oluşturdu. Bu kurul, 9-10 Ekim 2004 tarihlerindeki bir seminerle 106 kişiyi temsilci yaptı.



Futbol Federasyonu, sezon başında Gözlemciler ve Temciler Kurulu adı altında bir kurul oluşturdu. Bu kurul, 9-10 Ekim 2004 tarihlerindeki bir seminerle 106 kişiyi temsilci yaptı. UEFA Delegesi karşılığındaki bir görevi üstlenen temsilci, maçta Futbol Federasyonu Başkanı’nı temsil ediyor. Maçın başlaması, güvenlik, organizasyon, koordinasyondan birinci derecede sorumlu kişi, temsilci... Bazı özel maçlara ise çifte temsilci tayin edilebiliyor. Sezonun ilk yarısında “kurul üyesi” olan temsilcilerin görev sayısının yüksek olması da dikkati çekti. ¥ Ömer Faruk Ünal Ömer Üründül - başkan (1): 1.Hafta G.Saray-Konya Zihni Aksoy - üye (10): 1.Hafta Kayseri-Trabzon, 3.Hafta G.Saray-Ç.Rize (Gözlemci), 5.Hafta A.Sebat-F.Bahçe, 6.Hafta A.Gücü-G.Birliği, 7.Hafta Kayseri-Samsun, 8.Hafta Trabzon-Beşiktaş, 9.Hafta G.Antep-F.Bahçe, 11.Hafta Beşiktaş-F.Bahçe, 14.Hafta Samsun-Beşiktaş, 17.Hafta Denizli-G.Saray Cem Tosyalı - üye (10): 1.Hafta Malatya-Beşiktaş, 2.Hafta G.Antep-G.Saray, 3.Hafta G.Birliği-B.B.Ankara, 4.Hafta Diyarbakır-Malatya, 5.Hafta Sakarya-Beşiktaş, 7.Hafta G.Antep-Diyarbakır, 10.Hafta A.Gücü-Beşiktaş, 13.Hafta G.Saray-Malatya, 15.Hafta Trabzon-Ç.Rize, 17.Hafta F.Bahçe-Konya Osman Avcı - üye (9): 1.Hafta A.Sebat-B.B.Ankara, 2.Hafta Diyarbakır-Kayseri, 3.Hafta Malatya-Trabzon, 4.Hafta Trabzon-G.Birliği, 5.Hafta G.Antep-B.B.Ankara, 8.Hafta Samsun-A.Sebat, 13.Hafta B.B.Ankara-Konya, 14.Hafta Malatya-G.Birliği, 16.Hafta A.Sebat-Sakarya Bedri Dölkeleş - üye (9): 1.Hafta Denizli-G.Antep, 2.Hafta Sakarya-Denizli, 4.Hafta Kayseri-F.Bahçe, 5.Hafta G.Birliği-Diyarbakır, 6.Hafta Trabzon-G.Antep, 8.Hafta B.B.Ankara-G.Saray, 9.Hafta G.Saray-Kayseri, 13.Hafta Trabzon-F.Bahçe, 16.Hafta Kayseri-Beşiktaş Gazanfer Doğu - üye (9): 1.Hafta Ç.Rize-F.Bahçe, 2.Hafta A.Gücü-İstanbulspor, 4.Hafta Sakarya-G.Saray, 7.Hafta G.Birliği-F.Bahçe, 8.Hafta A.Gücü-G.Antep, 9.Hafta Beşiktaş-Diyarbakır, 12.Hafta Samsun-G.Antep, 14.Hafta A.Gücü-G.Saray, 17.Hafta Beşiktaş-A.Sebat Fatih Tanfer - üye (9): 2.Hafta F.Bahçe-Samsun, 3.Hafta Denizli-Beşiktaş, 6.Hafta Konya-A.Sebat, 7.Hafta Denizli-A.Gücü, 8.Hafta Ç.Rize-Malatya, 10.Hafta Trabzon-G.Saray, 13.Hafta Denizli-Kayseri, 14.Hafta Konya-Trabzon, 17.Hafta A.Gücü-Ç.Rize Hürol Bilal - üye (6): 1.Hafta Samsun-A.Gücü, 2.Hafta Trabzon-A.Sebat, 3.Hafta Kayseri-A.Gücü, 6.Hafta F.Bahçe-Malatya, 7.Hafta G.Saray-İstanbulspor, 14.Hafta F.Bahçe-Diyarbakır Yüksel Okçuoğlu - üye (6): 2.Hafta G.Birliği-Beşiktaş, 5.Hafta G.Saray-Samsun, 7.Hafta A.Sebat-Ç.Rize, 8.Hafta F.Bahçe-Denizli, 14.Hafta A.Sebat-Denizli, 16.Hafta G.Saray-F.Bahçe Tülin Kılıç - üye (5): 3.Hafta G.Saray-Ç.Rize, 7.Hafta Beşiktaş-B.B.Ankara, 8.Hafta İstanbulspor-Kayseri, 13.Hafta G.Birliği-A.Sebat, 14.Hafta İstanbulspor-Sakarya Turhan Demirdal - üye (3): 1.Hafta İstanbulspor-Diyarbakır, 2.Hafta B.B.Ankara-Malatya, 6.Hafta Beşiktaş-G.Saray Nejat Köklü (6): 1.Hafta G.Birliği-Sakarya, 4.Hafta Beşiktaş-G.Antep, 5.Hafta İstanbulspor-Ç.Rize, 7.Hafta Sakarya-Trabzon, 11.Hafta G.Saray-A.Sebat, 15.Hafta Beşiktaş-İstanbulspor, Hatip Çopur (4): 4.Hafta Ç.Rize-Samsun, 11.Hafta Trabzon-Diyarbakır, 15.Hafta Diyarbakır-Konya, 17.Hafta F.Bahçe-Konya, M.Haluk Gözen (4): 9.Hafta G.Birliği-Ç.Rize, 12.Hafta A.Gücü-Trabzon, 15.Hafta Beşiktaş-İstanbulspor, 16.Hafta G.Saray-F.Bahçe, Sadık Bamaç (4): 9.Hafta Denizli-Konya, 14.Hafta İstanbulspor-Sakarya, 15.Hafta F.Bahçe-A.Gücü, 16.Hafta Samsun-Trabzon, Nusret Saydan (3): 10.Hafta Kayseri-A.Sebat, 12.Hafta Diyarbakır-G.Saray, 13.Hafta Trabzon-F.Bahçe, Tolga Ağar (3): 9.Hafta B.B.Ankara-Trabzon, 12.Hafta İstanbulspor-Denizli, 15.Hafta F.Bahçe-A.Gücü, M.Celal Ergücan (2): 5.Hafta Kayseri-Konya, 8.Hafta Diyarbakır-Sakarya, Ayhan Bölükbaşı (2): 13.Hafta Sakarya-Samsun, 17.Hafta Diyarbakır-Samsun, Behçet Envarlı (2): 15.Hafta Sakarya-Kayseri, 17.Hafta B.B.Ankara-Kayseri, Savaş Özen (2): 10.Hafta Ç.Rize-Denizli, 14.Hafta A.Gücü-G.Saray, Avni Özcan (2): 2.Hafta Konya-Ç.Rize, 13.Hafta Beşiktaş-Ç.Rize, Cemal Norman (2): 12.Hafta Konya-Beşiktaş, 16.Hafta Malatya-G.Antep, Erol Orhonlu (2): 4.Hafta A.Gücü-A.Sebat, 14.Hafta Kayseri-G.Antep, Sadık Öney (2): 6.Hafta B.B.Ankara-Sakarya, 10.Hafta Konya-G.Antep, Y.Nevzat Dalkıran (2): 7.Hafta Malatya-Konya, 17.Hafta G.Antep-G.Birliği, İ.Selim Şener (2): 15.Hafta Sakarya-Kayseri, 17.Hafta Denizli-G.Saray, Reha Biçici (2): 9.Hafta A.Sebat-İstanbulspor, 15.Hafta G.Birliği-G.Saray, Baykal Kazancıoğlu (2): 14.Hafta F.Bahçe-Diyarbakır, 16.Hafta İstanbul-B.B.Ankara, Ata Özer (2): 12.Hafta Ç.Rize-Sakarya, 16.Hafta İstanbul-B.B.Ankara, İbrahim Yuşan (2): 11.Hafta Sakarya-Konya, 15.Hafta G.Antep-A.Sebat, Şaban Acarbay (2): 5.Hafta Denizli-Trabzon, 8.Hafta Konya-G.Birliği, Halil Atalık (2): 9.Hafta Sakarya-A.Gücü, 13.Hafta Diyarbakır-A.Gücü, Kamil Öztezer (2): 3.Hafta Samsun-Konya, 16.Hafta Konya-A.Gücü, Süleyman Arkan (2): 12.Hafta F.Bahçe-B.B.Ankara, 17.Hafta Trabzon-İstanbulspor, Aydın Özbek (2): 14.Hafta Ç.Rize-B.B.Ankara: 17.Hafta Sakarya-Malatya, Adnan Müftüoğlu (2): 10.Hafta Samsun-G.Birliği, 14.Hafta Samsun-Beşiktaş SÜPER LİG’DE 1 MAÇ ALANLAR: Cihat Aykan, O.Kerim Hoşfikirer, Tahir Avcı, Mustafa Aydın, Fikret Kaya, İsmet Arığ, Hüseyin Bağ, Davut Özdemir, K.Sinan Tüzün, Hasan Üsküplü, Necdet Akkoç, Süleyman Gülendam, Osman Siviloğlu, Reşat Dengiç, Sefa Taşkent, Mümtaz Özkan, Mustafa Küçüktağ, Fahrettin Selçuk, Ali Atasever, İsmail Öztürk, Derya Aktünel, Ali Rıza Aral, Rıza Çavuşoğlu , Doğan Ertuğrul, Cevat Özgören, İsmail Gelgeç, M.Kayhan Alyürük, Selçuk Küçükoğlu, Ömer Bayraktar Dilaver, Mahir Calap, H.Basri Halisçelik, Sami Çölgeçen, Hüdai Doğu
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 107202
    % 0.35
  • 3.5161
    % -0.05
  • 4.128
    % -0.07
  • 4.518
    % -0.41
  • 145.919
    % -0.07
 
 
 
 
 
KAPAT