BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Haftanın Hakemleri

Haftanın Hakemleri

Günün Programı



Günün Programı 15.30 Turgutlu-Afyon S.Cem İpek BANK ASYA 1.Lig Elazığ-Mardin Mürvet Sezer Erciyes-Altay Deniz Çoban Kocaeli-Giresun Suat Arslanboğa Bolu-Malatya Gökhan Güneşer Samsun-Sakarya Özgüç Türkalp Karşıyaka-Eskişehir Aytekin Durmaz G.Antep B.Bld.-Antalya Cüneyt Çakır İstanbulspor-Diyarbakır M.İlker Coşkun Ordu-Kartal Koray Gençerler Yükselme Grubu Mersin İY-Etimesgut Ş Serkan Çınar K.Karabük-Dardanel Taner Gizlenci Adana-Adana Demir Bülent Yıldırım G.O.Paşa-Erzurum Zafer Demir Pendik-Tarsus İY Erbay Aldemir Klasman Grubu 1.Grup Sarıyer-İnegöl Eser Birinci Z.Burnu-Karagümrük Emre Yıldırım Güngören Bld.-Gebze Serkan Tokat Bozüyük-Eyüpspor Volkan Alabaş 2.Grup Fethiye-İzmirspor Zafer Koçbay Uşak-Marmaris Bld. Muhammet Kaymaz Buca-Alanya B.Cem Tahiroğlu 3.Grup Alibeyköy-BUGSAŞ Abdullah Kalafatoğlu Y.Kırşehir-Maltepe Barış Kezer Kırıkkale-Tepecik Bld. Ercan Hellaç T.Telekom-Küçükköy Suat Tıknaz 4.Grup A.Sebat-Araklı Tayfur Özkan Pazar-Erzincan Mesut Çarık Çankırı Bld.-Y.Yozgat Sertan Bakan Arsin-Değirmendere İbrahim Bülbül 5.Grup K.Maraş-Şanlıurfa Bld. Sefa Demir Adıyaman-DİSKİ O.Yiğit Uzer İskenderun DÇ-Hatay Cevdet Kömürcüoğlu Şanlurfa-GASKİ Halil Sayın 3.Lig 1.Grup Ceyhan-Malatya Bld. Murat Türker Şırnak-Mezitli Emre Güzeldere Batman Bld.-Nusaybin D. Tolga Şinoforoğlu Bld.Van-Bingöl Bld. Bülent Birincioğlu Siirt-B.Petrol Zafer Demir Aksaray-Cizre Onur Salık Antakya-Kars A.Hilmi Kesici Kayapınar Bld.-Kilis Bld. Harun Yücedağ 2.Grup A.Hopa-Bağlum Bld. Tekin Günezler T.Kredi-Keçiörengücü Aziz Aktaş Sürmene-Ünye Murat Günerhan Bulancak-Of Mehmet Kara Tokat-Gazi Bld. Mehmet Efe Kastamonu-Ank.Demir F.Serkan Koçak Gümüşhane-Çorum M.Kürşat Öner 3.Grup Y.Burdur-Konya Şeker Özgür Bayır Muğla-OYAK Renault H.Mehmet Şimşek Aydın-Balıkesir Muhammet Başkan Tavşanlı TKİ-Aliağa Bld. Y.Kemal Uğurlu Akhisar Bld.-Isparta Özgür Yankaya Torbalı-Kütahya Onur Salık Denizli Bld.-Nazilli Bld. Bora Budak Nilüfer Bld.-Altınordu Osman Kaya 4.Grup Yalova-Bilecik Mustafa Aydın Merinos-Darıca GB Yusuf Yılmaz A.Üsküdar-Beykoz Numan Polat Orhangazi-Körfez Bld. Muhammet Keleş Lüleburgaz-Orhangazi GB Polat Mersin M.K.Paşa-Beylerbeyi Bekir Tahiroğlu Zonguldak-Gölcük Nahit Özdayı Y.Bosna-K.Çekmece Evren Tutkun
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 99547
    % 1.59
  • 6.0594
    % -3.21
  • 7.1276
    % -3.1
  • 7.9636
    % -2.83
  • 234.329
    % -3.49
 
 
 
 
 
Reklamı Geç
KAPAT