BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > KLASMAN GRUBU

KLASMAN GRUBU

1. GRUP



1. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Güngören Bld. 31 15 8 8 42 24 53 Eyüpspor 31 14 5 12 41 33 47 Bozüyük 31 13 8 10 38 33 47 Sarıyer 31 11 11 9 43 40 44 Z.Burnu 31 11 8 12 30 34 41 Gebze 31 10 11 10 31 39 41 İnegöl 31 8 10 13 35 41 34 Karagümrük 31 4 4 23 18 58 16 Toplu sonuçlar: Bozüyük-Güngören Bld.: 0-2, Gebze-Z.Burnu: 3-4, Karagümrük-Sarıyer: 0-2, Eyüpspor-İnegöl: 1-0. Haftanın maçları: 17 Mayıs Cumartesi 13.30 Sarıyer-Gebze, 15.30 Güngören Bld.-Eyüpspor, Z.Burnu-Bozüyük, İnegöl-Karagümrük. 2. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Alanya 31 17 3 11 50 33 54 Turgutlu 31 14 7 10 51 41 49 Marmaris Bld. 31 13 10 8 32 23 49 Buca 31 13 8 10 39 28 47 Fethiye 31 13 8 10 47 43 47 Afyon 31 9 6 16 31 41 33 İzmirspor 31 4 10 17 27 47 22 Uşak 31 3 5 23 26 81 14 Toplu sonuçlar: İzmirspor-Turgutlu: 1-1, Buca-Uşak: 5-1, Marmaris Bld.-Fethiye: 0-0, Alanya-Afyon: 1-0. Haftanın maçları: 17 Mayıs Cumartesi 15.30 Fethiye-Buca, Afyon-İzmirspor, Turgutlu-Marmaris Bld., Uşak-Alanya. 3. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P BUGSAŞ 31 14 8 9 50 31 50 T.Telekom 31 13 8 10 48 34 47 Alibeyköy 31 9 12 10 42 45 39 Kırıkkale 31 11 6 14 29 49 39 Y.Kırşehir 31 10 7 14 37 43 37 Maltepe 31 8 11 12 37 43 35 Küçükköy 31 10 5 16 32 43 35 Tepecik Bld. 31 7 6 18 30 57 27 Toplu sonuçlar: T.Telekom-MKE Kırıkkale: 3-0, Tepecik Bld.-Y.Kırşehir: 2-4, Maltepe-Alibeyköy: 2-0, Küçükköy-BUGSAŞ: 2-0. Haftanın maçları: 17 Mayıs Cumartesi 15.30 Y.Kırşehir-T.Telekom, BUGSAŞ-Maltepe, Alibeyköy-Tepecik Bld., Kırıkkale-Küçükköy. 4. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Çankırı Bld. 31 13 9 9 41 40 48 Y.Yozgat 31 11 8 12 46 37 41 Pazar 31 10 10 11 37 40 40 Arsin 31 11 7 13 34 37 40 A.Sebat 31 10 10 11 35 40 40 Değirmendere 31 9 12 10 50 51 39 Araklı 31 10 7 14 25 41 37 Erzincan 31 10 4 17 39 54 34 Toplu sonuçlar: Arsin-Çankırı Bld.: 2-0, Y.Yozgat-Pazar: 1-1, Erzincan-A.Sebat: 0-2, Değirmendere-Araklı: 0-1. Haftanın maçları: 17 Mayıs Cumartesi 15.30 Pazar-Arsin, Araklı-Erzincan, A.Sebat-Y.Yozgat, Çankırı Bld.-Değirmendere. 5. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P İskenderun DÇ 31 13 13 5 35 23 52 Şanlıurfa 31 10 14 7 32 28 44 GASKİ 31 12 8 11 41 39 44 Şanlıurfa Bld. 31 10 9 12 38 45 39 DİSKİ 31 9 10 12 35 37 37 Adıyaman 31 8 13 10 29 37 37 K.Maraş 31 8 12 11 32 36 36 Hatay 31 3 10 18 26 45 19 Toplu sonuçlar: Şanlıurfa-İskenderun DÇ: 3-2, Hatay-Adıyaman: 0-1, DİSKİ-K.Maraş: 1-1, GASKİ-Şanlıurfa Bld.: 5-1. Haftanın maçları: 17 Mayıs Cumartesi 15.30 Adıyaman-Şanlıurfa, Şanlıurfa-DİSKİ, K.Maraş-Hatay, İskenderun DÇ-GASKİ.
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 99508
    % 1.55
  • 6.1511
    % -1.75
  • 7.2499
    % -1.43
  • 8.0794
    % -1.42
  • 238.078
    % -1.94
 
 
 
 
 
Reklamı Geç
KAPAT