BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > TFF 2. LİG

TFF 2. LİG

1. GRUP



1. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Körfez Bld. 8 6 1 1 14 5 19 Beylerbeyi 8 4 1 3 10 10 13 Eyüpspor 8 3 3 2 10 7 12 G.O.Paşa 9 2 6 1 8 5 12 Dardanel 8 3 2 3 11 9 11 BUGSAŞ 8 3 2 3 10 12 11 Pendik 8 3 1 4 7 7 10 Sarıyer 8 2 4 2 9 11 10 Darıca GB 9 2 3 4 8 10 9 Gebze 8 2 3 3 8 14 9 Bozüyük 8 1 2 5 8 13 5 Toplu sonuçlar: (16 Ekim) G.O.Paşa-Sarıyer: 0-0, Bozüyük-Körfez Bld.: 3-0, Beylerbeyi-BUGSAŞ: 4-1, Dardanel-Pendik: 1-2, Gebze-Darıca GB: 1-0. Haftanın maçları: 26 Ekim Pazar 14.00 Pendik-Gebze, BUGSAŞ-Dardanel, Körfez Bld.-Beylerbeyi, Sarıyer-Bozüyük, Eyüpspor-Darıca GB 2. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Buca 8 6 2 0 22 7 20 Denizli Bld. 9 4 4 1 16 13 16 Tarsus İY 8 4 3 1 15 7 15 Adana Demir 9 4 3 2 12 9 15 Turgutlu 8 4 2 2 12 10 14 Altınordu 8 3 3 2 10 13 12 Akhisar Bld. 8 1 4 3 13 16 7 Alanya 8 1 3 4 12 15 6 Fethiye 8 1 3 4 6 11 6 Afyon 8 1 2 5 5 14 5 Marmaris Bld. 8 1 1 6 7 15 4 Toplu sonuçlar: (16 Ekim) Afyon-Fethiye: 1-0, Alanya-Akhisar Bld.: 2-2, Turgutlu-Tarsus İY: 1-4, Marmaris Bld.-Denizli Bld.: 1-2, Adana Demir-Altınordu: 1-3. Haftanın maçları: 26 Ekim Pazar 14.00 Tarsus İY-Marmaris Bld., Akhisar Bld.-Turgutlu, Fethiye-Alanya, Altınordu-Afyon, Buca-Denizli Bld. 3. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Mersin İY 8 4 4 0 12 4 16 İstanbulspor 9 3 4 2 9 6 13 Beykoz1908 8 3 3 2 10 7 12 T.Telekom 8 3 2 3 8 8 11 Alibeyköy 8 2 4 2 8 5 10 Konya Şeker 8 2 4 2 7 8 10 Z.Burnu 8 2 3 3 7 8 9 Kırıkkale 8 1 5 2 6 8 8 Kırşehir 8 1 5 2 5 7 7 Etimesgut Ş. 8 1 5 2 4 6 8 Maltepe 9 1 5 3 10 19 8 Toplu sonuçlar: (15 Ekim) İstanbulspor-Alibeyköy: 0-3, Beykoz 1908-MKE Kırıkkale: 2-0, Mersin İY-T.Telekom: 2-1, Etimesgut Ş.-Kırşehir: 0-0, Konya Şeker-Maltepe: 2-0. Haftanın maçları: 26 Ekim Pazar 14.00 Maltepe-Z.Burnu, Kırşehir-Konya Şeker, T.Telekom-Etimesgut Ş., Kırıkkale-Mersin İY, Alibeyköy-Beykoz 1908. 4. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P Tokat 9 5 3 1 19 10 18 Çorum 8 5 2 1 14 4 17 Of 8 4 4 0 13 7 16 Çankırı Bld. 8 4 1 3 10 9 13 Kars 8 3 2 3 13 11 11 Karadeniz 8 3 2 3 13 13 11 Pazar 9 3 2 4 8 13 11 Arsin 8 2 4 2 11 13 10 A.Sebat 8 2 1 5 5 12 7 Erzurum 8 1 2 5 8 14 5 Y.Yozgat 8 0 3 5 8 16 3 Toplu sonuçlar: (15 Ekim) Pazar-Karadeniz: 0-2 , Çorum-Arsin: 4-0, Y.Yozgat-Erzurum: 2-3, Kars-Çankırı Bld.: 1-0, Of-Tokat: 1-1. Haftanın maçları: 25 Ekim Cumartesi 14.00 Karadeniz-Çorum, 26 Ekim Pazar 14.00 Tokat-A.Sebat, Çankırı Bld.-Of, Arsin-Y.Yozgat, Erzurum-Kars. 5. GRUP TAKIMLAR O G B M A Y P İskenderun DÇ 6 4 2 0 9 4 14 Adıyaman 6 4 1 1 7 3 13 Bld.Van 8 4 1 3 9 7 13 Şanlıurfa 8 3 2 3 12 9 11 DİSKİ 8 3 2 3 11 8 11 Mardin 8 3 2 3 10 10 11 GASKİ 8 3 1 4 11 13 10 Elazığ 8 3 0 5 7 13 9 Malatya Bld. 8 2 2 4 8 11 8 Şanlıurfa Bld. 8 2 1 5 5 11 7 Toplu sonuçlar: GASKİ-Şanlıurfa: 3-1, İskenderun DÇ-Bld.Van: 1-2, Mardin-Adıyaman: 1-2, Şanlıurfa Bld.-Malatya Bld.: 2-0, Elazığ-DİSKİ: 2-1 Haftanın maçları: 26 Ekim Pazar 14.00 Şanlıurfa-İskenderun DÇ, DİSKİ-Şanlıurfa Bld., Adıyaman-Elazığ, Bld.Van-Mardin, 20.00 Malatya Bld.-GASKİ.
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 108953
    % 0.33
  • 3.482
    % -0.35
  • 4.1105
    % 0.01
  • 4.4532
    % -0.62
  • 144.153
    % -0.16
 
 
 
 
 
KAPAT