BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.
Anasayfa > Haber > TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG...

TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG...

TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG... TFF 3. LİG...



TFF 3. LİG YÜKSELME TAKIMLAR O G B M A Y P Göztepe 17 12 4 2 24 11 40 Tepecik Bld. 17 11 5 2 24 13 38 Tavşanlı TKİ 18 9 5 4 25 13 32 K.Maraş 18 10 1 7 33 27 31 Ank.Demir 18 7 6 5 30 27 27 Hatay 18 6 4 8 24 24 22 Pursaklar 18 5 4 9 17 21 19 Bafra Bld. 18 6 1 11 24 30 19 Lüleburgaz 18 2 9 7 13 22 15 İzmirspor 18 1 3 14 7 33 6 Toplu sonuçlar K.Maraş-Ank.Demir: 2-4, Pursaklar-İzmirspor: 2-0, Bafra Bld.-Lüleburgaz: 2-0, Hatay-Tavşanlı TKİ: 0-2, Göztepe-Tepecik Bld.: 2-0 1. GRUP TA­KIM­LAR O G B M A Y P Yalova 32 15 10 7 52 33 55 Gölcük 32 12 15 5 42 33 51 A.Üsküdar 32 11 12 9 41 34 45 OYAK Renault 32 10 6 16 27 34 36 Küçükköy 32 10 6 16 27 49 36 Y.Bosna 32 8 11 13 24 33 35 Karagümrük 32 9 7 16 35 41 34 Orhangazi GB 32 9 7 16 33 47 34 Toplu sonuçlar OYAK Renault-Yıldırım Bosna: 0-1, A.Üsküdar-Karagümrük: 1-2, Yalova-Küçükköy: 1-2, Orhangazi GB-Gölcük: 2-0. 2. GRUP TA­KIM­LAR O G B M A Y P Bandırma 32 14 5 13 38 29 47 Balıkesir 32 14 5 13 44 46 47 Nazilli Bld. 32 13 6 13 38 33 45 Torbalı 32 12 8 12 35 34 44 Menemen Bld. 32 12 8 12 43 43 44 Isparta 32 12 7 13 39 44 43 Aydın 32 13 3 16 36 39 39 M.K.Paşa 32 10 6 16 39 55 36 Not: Aydın’ın 3 puanı silindi. Toplu sonuçlar M.K.Paşa-Nazilli Bld.: 2-5, Menemen Bld.-Aydın: 1-0, Torbalı-Balıkesir: 1-0, Bandırma-Isparta: 2-0. 3. GRUP TA­KIM­LAR O G B M A Y P İnegöl 32 17 8 7 48 30 59 K.Gücü 32 16 9 7 54 29 57 Nilüfer 32 14 10 8 60 36 52 Orhangazi 32 11 10 11 55 43 43 Keçiören Bld. 32 11 9 12 56 52 42 Düzce 32 11 8 13 39 37 41 Aksaray 32 12 4 16 51 57 40 Uşak 32 0 0 32 6 122 0 Toplu sonuçlar Keçiören Bld.-Orhangazi: 3-3, Düzce-Nilüfer: 2-1, İnegöl-Aksaray: 1-3. 4. GRUP TA­KIM­LAR O G B M A Y P Kastamonu 32 17 7 8 60 32 58 Araklı 32 14 8 10 45 37 50 Gümüşhane 32 13 9 10 34 29 48 Sürmene 32 13 7 12 41 44 46 Bulancak 32 10 9 13 25 36 39 Ünye 32 11 4 17 35 44 37 Erzincan 32 10 7 15 31 43 37 DÇ Divriği 32 6 6 20 27 55 24 Toplu sonuçlar Bulancak-Sürmene: 0-2, Araklı-Ünye: 2-1, Gümüşhane-DÇ Divriği: 5-2, Erzincan-Kastamonu: 3-1. 5. GRUP TA­KIM­LAR O G B M A Y P Batman Bld. 32 15 10 7 46 28 55 Batman Petrol 32 14 6 12 51 44 48 Siirt 32 12 9 11 48 41 45 Kayapınar Bld. 32 13 5 14 39 50 44 Ceyhan 32 9 11 12 37 38 38 Bld.Bingöl 32 8 14 10 27 36 38 Bağlar Vural 32 11 3 18 40 56 36 Kilis Bld. 32 7 5 20 31 58 26 Toplu sonuçlar Ceyhan-Kayapınar Bld.: 3-0, Bağlar Vural-Batman Petrol: 5-1, Kilis Bld.-Bld.Bingöl: 1-1, Batman Bld.-Siirt: 1-1.
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 91630
    % 2.1
  • 4.7866
    % -1.01
  • 5.5944
    % -1.16
  • 6.3074
    % -1.67
  • 189.176
    % -2.18
 
 
 
 
 
Reklamı Geç
KAPAT