BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > GÜNÜN PROGRAMI

GÜNÜN PROGRAMI

BANK ASYA 1. LİG * 13.30 Kocaeli-Mersin İY (Çağatay Şahan - seyircisiz), Buca-Ç.Rize (Erbay Aldemir - Yeni Buca Stadı), Giresun-Konya (Taner Gizlenci), Altay-Dardanel (F.Serkan Koçak - Alsancak Stadı), Samsun-Kartal (Hakan Ceylan), Hacettepe-Karşıyaka (Gökhan Güneşer - Cebeci İnönü Stadı), G.Antep BB-Erciyes (Zafer Demir - GASKİ Tesisleri),



BANK ASYA 1. LİG * 13.30 Kocaeli-Mersin İY (Çağatay Şahan - seyircisiz), Buca-Ç.Rize (Erbay Aldemir - Yeni Buca Stadı), Giresun-Konya (Taner Gizlenci), Altay-Dardanel (F.Serkan Koçak - Alsancak Stadı), Samsun-Kartal (Hakan Ceylan), Hacettepe-Karşıyaka (Gökhan Güneşer - Cebeci İnönü Stadı), G.Antep BB-Erciyes (Zafer Demir - GASKİ Tesisleri), TFF 2. LİG * 1.GRUP: 13.30 Tavşanlı TKİ-Bozüyük (Hüseyin Çiftsüren), Yalova-Beykoz (Erol Kabadayı), Gebze-Pendik (Niyazi İzgören), Z.Burnu-Sakarya (Kutluhan Bilgiç), Güngören Bld.-T.Telekom (Volkan Alabaş). * 2.GRUP: 13.30 Alanya-Denizli Bld. (B.Cem Tahiroğlu), Turgutlu-Eyüpspor (Yalçın Köroğlu), Fethiye-Sarıyer (Bilal Kunt), Tepecik-Akhisar Bld. (Ali Şükrü Beldüz), İstanbulspor-Konya Şeker (Yusuf Yılmaz). * 3.GRUP: 13.30 Of-Tokat (Tayfur Özkan), A.Sebat-Etimesgut Şeker (Volkan Bayarslan), Erzurum-Çankırı Bld. (İbrahim Bülbül), Kars-Çorum (Çetin Topuz), BUGSAŞ-Karadeniz (Muhsin Çayan), Kırşehir-Pursaklar (Adnan Güngördü). * 4.GRUP: 13.30 Adana Demir-Tarsus İY (Y.Kemal Uğurlu), Şanlıurfa-İskenderun DÇ (Sacit Keşkek), Adıyaman-Elazığ (Erdoğan Özkaya), Bld.Van-Mardin (Serkan Varol). TFF 3. LİG * 1.Grup: 13.30 Nilüfer-Çerkezköy Bld. (Murat Kaya), Balıkesir-G.O.Paşa (Yiğit Peşin), İnegöl-Bayrampaşa (İ.Halil İleri), Alibeyköy-Lüleburgaz (Murat Karadağ). * 2.Grup: 13.30 Keçiören SPORTİF-Torbalı (Mustafa Yılmaz, Altınordu-Nazilli Bld. (Aykut Çakmak), Muğla-Afyon (S.Barış Kaya), Tekirova Bld.-İzmirspor (Mustafa Başkan). * 3.Grup: 13.30 Kartal Bld.-Darıca GB (Ferdi Uludağ), Orhangazi-Beylerbeyi (Özkan Çeliker), Kırıkkale-Maltepe (Mustafa Kaya), A.Üsküdar-Gölcük (Cihan Burgan). * 4.Grup: 13.30 Yalı-Bafra Bld. (M.Kürşat Öner), Arsin-Ünye (Emre Düz), Kastamonu-Bulancak (Cüneyt Bakıroğlu), Pazar-Y.Yozgat (Osman Kaya), Gümüşhane-Araklı (Mehmet Güngör). * 5.GRUP: 13.30 Siirt-Bld.Bingöl (Evren Atış), 72 Batman-Kırıkhan (Ö.Murat Ülger), Hatay-Kayapınar Bld. (Şeref Taştan), Malatya Bld.-Batman Petrol (Serkan Ergün)
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 101566
    % 1.76
  • 5.6804
    % -0.1
  • 6.3745
    % -0.15
  • 7.0989
    % 0.44
  • 260.647
    % -0.02
 
 
 
 
 
Kapat
KAPAT