BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Bank Asya 1. Lig 15. hafta maçları

Bank Asya 1. Lig 15. hafta maçları

Bank Asya 1. Lig 15. hafta maçları



Rize boyun eğdi LİDERE ÇELME Bank Asya 1. Ligi takımlarından TKİ Tavşanlı Linyitspor, kendi sahasında lider Çaykur Rizespor’u 2-0 yendi. Haftaya lider giren Ç.Rize ilk yarıda yediği 2 golle son haftaların başarılı takımı Tavşanlı TKİ’ye boyun eğdi. Tavşanlı, 10.dakikada Onur ve 45.dakikada Mehmet Akyüz’ün golleriyle maçtan 2-0 galip ayrıldı. > Hüseyin EFE - Kütahya (İHA) Dumlupınar Stadı, 12 Aralık 2010 TKİ TAVŞANLI:2 Oğuz 7 İsmail Dinler 7 Tanju 6 Cemil 7 Onur 7 Abdi 6 (Cem dk.77) 4 Mehmet Besler 6 Mehmet Akyüz 7 (İshak dk.90) ? Emrah 6 Fatih Yılmaz 7 (Soner dk.86) ? Davut 6 Ç.RİZE:0 Ramazan 5 Yunus Murat 5 Sezer 5 Mehmet 5 Mithat 4 (Soner dk.77) 3 Serkan 4 (Erkan dk.69) 3 Çağrı 4 Ercan 5 Volkan 3 (İlyas dk.46) 4 Koray 4 Evren 5 GOLLER: Onur (dk.13), Mehmet Akyüz (dk.45) SARI KARTLAR: Onur (TKİ Tavşanlı Linyit) Sezer, Evren, Serkan (Çaykur Rize) HAKEMLER: Deniz Çoban, Ö.Fatih Kalaycı, Esat Sancaktar Atatürk Stadı, 12 Aralık 2010 GİRESUN:1 M.Ali Tunç 6 Onur 6 Fatih 6 (Cem dk.90+1) ? Ömer 6 Şenol 7 (Cihan dk.80) 4 Ali 5 Mesut Çaytemel 6 Ramazan 6 Bergamin 6 Erhan 6 (Adem dk.74) 4 Dos Santos 7 KARTAL:0 Kaya 5 Hamza 5 Erhan Şentürk 5 Tolga 5 (Oğuz dk.67) 4 Serkan 5 Okan 6 Şadi 6 (Uğur dk.62) 5 Selçuk 5 (Mesut dk.78), 4 Mehmet Uslu 5 Mehmet Kahriman 6 Göktuğ 5 GOL:Dos Santos (dk.30) SARI KARTLAR:M.Ali Tunç, Şenol, Dos Santos, Ramazan (Giresun), Mehmet Uslu, Erhan Şentürk, Serkan, Hamza (Kartal) HAKEMLER: Murat Türker, Nihat Samuk, Emin Yıldırım > Ahmet BİLGE - Giresun (İHA) 19 Mayıs Stadı, 12 Aralık 2010 SAMSUN:4 Ahmet Şahin 7 Adem 7 Kenan 7 Kemal 7 (Ersin dk.85) ? Orhan 7 Murat Yıldırım 7 Abdulaziz 8 Zenke 7 (Sinan dk.78) 4 Agbetu 7 Hakan 7 (M. Gürel dk.73) 5 Turgay 6 G.ANTEP BB:0 Fırat 4 Cihan 4 Uğur 4 Ramazan 5 Buğra 4 (Serdar dk.66) 4 Ahmet Devret 5 Eren 4 Mustafa Marangoz 5 (Ferit dk.65) 4 Osman 5 Erkam 5 Abdullah 5 (Uğur dk.76) 4 GOLLER: Agbetu (dk.24), Abdulaziz (dk.38 ve 45), Zenke (dk.68) SARI KARTLAR: Turgay, Mustafa Gürel (Samsun), Ramazan, Mustafa Marangoz, Cihan, Ferit (G.Aantep Büyükşehir Belediyespor) HAKEMLER: Hakan Ceylan, Hakan Eygü, Deniz Turgut > Mustafa DÖVER - Samsun (İHA) 5 Ocak Stadı, 12 Aralık 2010 ADANA:2 Tolgahan 4 Anıl 5 Mbilla 6 Sami 6 (Efecan dk.71) 4 Fahri 6 Bülent 7 Recep 5 (Metin dk.30) 5 Ahmet Görkem 5 Talha 6 (A. Dursun dk.66) 5 İzzet 6 Fevzi 6 AKHİSAR BLD. :2 Ahmet 6 Erman 6 Serkan Yalçın 6 Bilal 6 Murat 7 (Hasan dk.82) ? Emre Hasan 6 (Özhan dk.72) 4 Emre Okur 7 Serkan Gaşı 5 (Hüseyin dk.59) 5 Gökhan 6 Hakan 6 Mert 6 GOLLER: Bülent (dk.54), Emre Okur (dk.56), Emre Hasan (dk.62), Mbilla (dk.86) SARI KARTLAR: Mbilla, Fevzi (Adana), Ahmet, Murat, Gökhan (Akhisar Belediyespor) HAKEMLER: Mete Kalkavan, Sedat Etik, Erkan Akbulut > Fatih KEÇE - Adana (İHA) Atatürk Stadı, 12 Aralık 2010 DENİZLİ :1 Evren 6 Ahmet Çağıran 6 Yasin 6 Koffi 6 Ahmet Burak 7 Ahmet Cebe 7 Levent 7 Ali Helvacı 7 (İsmail Konuk dk.80) ? Emin 6 Roberts 6 (Murat Akyüz dk.89) ? Can 6 (Braga dk.86) ? ERCİYES: 1 Yavuz 6 Zafer 6 Fatih 6 Aytek 6 İbrahim 6 Yusuf 6 (Ömer Yalçın dk.75) 5 Volkan 6 Köksal 6 Sertan 5 (Taner dk.60) 7 Mehmet 5 (Emrah dk.63) 6 Bikoko 6 GOLLER: Roberts (dk.60), Taner (dk.90+3) SARI KARTLAR: Ahmet Burak, Levent (Denizli), Zafer, Emrah, Taner (Erciyes) HAKEMLER: Koray Gençerler, Emre Suna, Nurettin Çiçek > Altay VAROL - Denizli (İHA) BANK ASYA 1. LİG TAKIMLAR O G B M A Y P Ç.Rize 15 8 4 3 20 12 28 Denizli 15 7 6 2 24 14 27 Samsun 15 6 6 3 20 11 24 K.Erciyes 15 5 9 1 21 15 24 Ordu 14 6 5 3 23 15 23 Bolu 15 6 5 4 27 20 23 Tavşanlı TKİ 15 6 5 4 13 12 23 Mersin İY 16 6 5 5 15 20 23 G.Antep BB 15 5 6 4 21 16 21 Karşıyaka 14 4 7 3 15 17 19 Adana 15 4 6 5 19 19 18 Akhisar Bld. 15 3 7 5 13 15 16 Altay 15 4 4 7 14 20 16 Güngören Bld. 15 3 5 7 7 23 14 Giresun 15 4 1 10 10 18 13 Kartal 15 1 9 5 4 9 12 Diyarbakır 15 1 6 8 9 19 9 Bugün 19.00 Karşıyaka-Ordu Alsancak Stadı-Özgüç Türkalp Haftanın Maçları 18 ARALIK CUMARTESİ 13.30 Güngören Bld.-Karşıyaka, 14.00 Altay-Adana, 19.00 G.Antep BB-Diyarbakır, 19 ARALIK PAZAR 13.30 Erciyes-Giresun, Ordu-Denizli, Akhisar Bld.-Tavşanlı TKİ, Kartal-Bolu, 19.00 Ç.Rize-Samsun, Mersin İY (Bay).
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 105657
    % -0.29
  • 3.9214
    % -0.28
  • 4.6441
    % 0.17
  • 5.2188
    % -0.08
  • 162.84
    % 0.01
 
 
 
 
 
KAPAT