BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Anasayfa > Haber > Amatörlerde bugün

Amatörlerde bugün

Amatör liglerde bu hafta ...



Stad Saat Maç Hakem Avcılar 10.45 M.Kemalpaşa-R.Hisarı Necmi Hastürk Avcılar 12.30 Hadımköy-Ovayenice Erol Yıldız Esenler Bld. 14.15 Esenler-Cerrahpaşa Ali Akdemir S.Kartal 09.00 Filizspor-Aysaspor Şahin Esin S.Kartal 10.45 S.Kartal-Y.Esnaf Niyazi Aydın Kocasinan 09.00 Emlakbank-Harmantepe Recep Şenel Güngören 12.30 Tozkoparan-Sefaköy Mehmet Okkalı Metin Oktay 10.45 Şenlik-Davutpaşa Cengiz Özkaya B.Köy Bld. 14.15 Yücespor-İzzetpaşa Hüseyin Darıcı Z.Burnu Amt 12.30 Z.Hürriyet-Çelikspor Varol Gündüz Namık Sevik 09.00 Vefa-Galata İlker Kızıltan Namık Sevik 10.45 Çapa-P.T.T Ercan Öztürk Namık Sevik 12.30 Mollaaşkı-Gürselspor Adil Uçankan Namık Sevik 14.15 Topkapı-T.Tayfun Tuncer Çokserper B.Paşa Bld 09.00 Yıl.Bosna-Z.Burnu Ahmet Gül B.Paşa Bld. 12.30 Terazidere-Cihangir Ahmet Topçu B.Paşa Bld. 14.15 B.Paşa Tuna-R.Kavağı Ahmet Güngör Albayrak 10.45 Albayrak-Kemerburgaz Nejat Sümer Seyit Ateş 10.45 Çayırgücü-Haliç Ahmet Kutlu Seyit Ateş 12.30 Sultangazi-O.İstiklâl Aydın Sayar Karadeniz 10.45 Karadeniz-Okspor Celal Karahalil Karadeniz 12.30 Taşoluk-H.Taştepe Ahmet Öztürk Karadeniz 14.15 P.İçi Köprülü-Yeşilce Caner Ergücan Yıldıztabya 10.45 Şafakspor-Şişli Sanayi Servet Bitiş Yıldıztabya 12.30 G.O.P Yayla-Yeşilköy Y.Selim Eran Yıldıztabya 14.15 Yıldıztabya-Emniyet Cem Fırat Çardaklı Silahtar 3 10.45 Çıksalın-Sarıyer Yeni Mah. Ahmet Genç Silahtar 3 12.30 Şişli Bld.-Arnavutköy D.Ali Esa Silahtar 3 14.15 B.Şehir Bld.-Karagümrük Ali İhsan Doğan K.Okspor 10.45 Hasköy-Güngören Turgay Gökal K.Okspor 12.30 B.Yeniçarşı-İst.Artvin Cihat Günday K.Okspor 14.15 Beyoğluspor-Cankurtaran Engin Çelenk M.Sancak 14.15 Çeliktepe-Bayrampaşa Şerafettin Gedik B.Çekmece 12.30 B.Çekmece-Celaliye Yaşar Filiz B.Çekmece 14.15 Gürpınar-Y.Esenyurt Faruk Akgül Çantaköy 12.00 Değirmenköy-Çatalca M.Gürol Birben Çantaköy 14.00 Çantaköy-Özmimarsinan Hakan Yemişgen Çatalca 14.00 Akalan-Silivri Fehmi Es Silivri 12.00 Fenerköy-Beyciler Bülent Erdemir Silivri 14.00 Alibey-Terkos Ünal Akça Spor Akd. 09.00 Dikilitaş-Emirgan Aydın Kankas Spor Akd. 10.45 Beylerbeyi-Kartal Ali Yalçın Spor Akd. 14.15 A.Hisarı-Libade Aleks Taşçıoğlu Kavacık 09.00 Yıldız-Erokspor Murat Uygur Kavacık 10.45 Sarıyer-Üsk.Anadolu Sadık Daldaban Selimiye 10.45 D.M.O-D.Doğan Cüneyt Çakır Selimiye 12.30 F.Tepe D.Pınar-Bostancı Murat Şahin Selimiye 14.15 Deniz İşlt.-Gülsuyu Hakan Aknam İMES 12.15 Öz.S.Cedid-Tepecik Şafak Akarsu Çakmak 12.30 Çakmak-Feneryolu Murat Çanga Çakmak 14.15 Ümraniye-Tuzla Münir Baş Kartal 75.Yıl 10.45 C.Kültür-Bağlarbaşı Nazım Yıldırım Tuzla Bld. 14.15 Orhanlı Bld.-Soğanlık Metin Aydoğan Kaynarca 10.45 Kaynarca-Tuzla Bld. Sedat Uysal Kaynarca 12.30 Yeşilbağlar-Sultanbeyli Mustafa Aztopal H.Ada Dnz.L. 11.00 Heybeliada-M.Karayolları Basri Divan
 
 
  • Piyasalar

    Fark %
  • 109330
    % -0.31
  • 3.867
    % -0.62
  • 4.5554
    % -0.6
  • 5.158
    % -1.19
  • 156.209
    % -0.25
 
 
 
 
 
KAPAT