Kendilerine "Heval" (arkadaş) kod adını verdi. Hatta biri terörist başı Bahoz Erdal'ın adaşı kesildi! İngiliz vatandaşı olan "Heval Cesur"un asıl adı Alan Duncan'dı. Önce peşmergeye destek verdi. Sonra da PKK'nın ortağı YPG'ye geçti. Kan lobisi, omuz omuza verdi. Terör örgütü PKK ile işbirliği yapıp Türkiye'yi hedef seçti. Bu kirli ittifaka PKK'nın Suriye'deki kolu YPG de eklendi. Yabancı askerlerin YPG'ye verdiği destek bir kez daha belgelendi. Fransız haber ajansı AFP, Suriye'nin kuzeyindeki Ayn El Arab'a (Kobani) gitti. Terör örgütü YPG'nin içindeki yabancı askerleri görüntüledi. Söz konusu askerlerin Hollandalı, Japon, İngiliz, Kanadalı ve ABD'li olduğu görüldü. İşte terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu olan YPG içindeki yabancı askerler:

DENİZ PİYADESİ

HEVAL AGİR VE AGİT: YPG'nin ithal militanlarından biri de Agir ve Agit'ti. 23 yaşındaki Heval Agir ile 24 yaşındaki Heval Agit, ABD Ordusu'nda görevli eski deniz piyadesiydi. Irak'taki görevlerinin ardından terör örgütü YPG'ye destek verdi.

HEVAL CEKDAR: 38 yaşında Amerikan ordusunda görevli bir piyadeydi. Ancak geçen yıl ordudan istifa etti. Terör örgütü YPG'nin saflarına geçti. Ana dili gibi Arapça ve Kürtçe bildiği tespit edildi.

HEVAL DİLŞAD: Terör örgütü YPG saflarında yer alan 26 yaşındaki Heval Dilşad, ABD'den geldi. Kobani'de teröristleri eğitti.

HEVAL ZAGROS: ABD'li Heval Zagros, DAEŞ'le mücadele için Suriye'nin kuzeyine geldi. Ardından terör örgütü YPG'nin yanına geçti. Eline silahı alıp pozverdi.


HEVAL AMED: Amed yani "Heval Diyarbakır" 26 yaşında bir ABD askeriydi. Ancak birden YPG'li kesildi. Teröristlerin yanına geçti.


HEVAL BAHOZ: 26 yaş ındaki ABD askeri, PKK'nın sözde elebaşılarından Bahoz Erdal'a özendi! Kendisine Heval Bahoz dedi.


HEVAL SERDAR: Terör örgütü YPG'ye Hollanda'dan bile destek geldi. 28 yaşındaki Hollandalı asker, Heval Serdar adını alıp YPG'nin tarafına geçti.


HEVAL BARAN: Aslında kendisi ABD'li bir yaban avcısıydı. Ancak o teröristlerin yanında yer aldı. Hatta orjinal ismini unutup Baran'da karar kıldı.


HEVAL CESUR: İngiliz vatandaşı olan "Heval Cesur"un asıl adı Alan Duncan'dı. Önce peşmergeye destek verdi. Sonra da PKK'nın ortağı YPG'ye geçti.


HEVAL CUDİ: Üşenmedi. Okyanus ötesinden gelip terör örgütü YPG'ye destek verdi. YPG kampında silahlı talim yaparken poz verdi.


HEVAL VELAT: Yeni Zelanda'dan geldi. Adını gizledi. 33 yaşında Yeni Zelandalı bu asker, Heval Velat olup YPG ile sırt sırta verdi. Terör örgütünün ana kampında dişlerini fırçalarken böyle görüntülendi.


HEVAL ZİNAR: Kanadalı 67 yaşındaki emekli asker, adını sakladı. Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki ortağı olan YPG'nin saflarına katıldı. Kendine "Heval Zinar" adını verip teröristlere yakın dövüş tekniklerini vermeye başladı.

Yakın dövüş uzmanı olan Heval Zinar, silahlar konusunda da son derece ustaydı. Bu nedenle YPG'li teröristlere ana eğitimi onun verdiği ortaya çıktı.

AP BARİKAT KURDU
Kanlı terör örgütü PKK'ya bir destek de Amerikan Haber Ajansı AP'den geldi. AP ajansının muhabirleri, elini kolunu sallaya sallaya Mardin'in Nusaybin ilçesine gitti. Sokağa çıkma yasağının bulunduğu ilçede PKK'lı teröristlerin tarafına geçti. Barikatların arkasına gizlendi. Onların kanlı hendekleri nasıl kazdığını, barikatları nasıl kurduğunu görüntüledi. Ardından da dünyaya servis etti. Üstüne üstlük teröristlerden "Kürt savaşçı" diye bahsetti.