Kiralık Aşk'ta nefesler tutuldu. Ömer ile Defne resmen birlikteler. Kiralık Aşk 12. bölüm izle. Bu hafta neler yaşanacak? Detaylar haberimizde... Kiralık Aşk'ta bu hafta şirket tatiline çıkılacak. Ancak Ömer'in farklı planları var. Defne, Ömer'in birlikte tatile gitme isteğini kabul edecek mi?. Kiralık Aşk 12. bölüm fragmanı izle. Bu hafta heyecan dorukta. Star Tv'nin reyting rekoru kıran dizisi Kiralık Aşk cuma akşamı 20.00'da ekranlarınızda olacak...


KİRALIK AŞK 12. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE


Kiralık Aşk 12. bölümde neler yaşanacak?


Kiralık Aşk yeni bölümünde izleyiciler, sık sık kaçak bakışmalar, imalı cümleler, gizli buluşmalarla karşı karşıya gelecek. Defne ve Ömer için artık hayat bambaşka akıyor! Her şey ikisinin arasında, henüz kimse bilmiyor, kimse görmüyor ve kimse fark etmiyor. Acaba girdikleri bu gizli yol ikiliyi aşkın hangi haline götürecek? Kiralık Aşk 12. bölümündeYasemin ise kovulduğu için bunalımda. Evinden bile çıkmıyor. Ama onu ayağa kaldırmak için hiç beklemediği birini yanı başında buluyor: İsmail'i.Necmi, kendini şirket gezisi organizasyonuna kaptırmışken diğer yanda Neriman fırtınalar estiriyor. Ve sonunda Hulusi ve Defne'yi buluşturuyor! Bakalım Neriman, bu işi kazasız belasız atlatabilecek mi?


KİRALIK AŞK 12. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE 


Yayın Günü: 4 Eylül  Cuma
Yayın Saati: 20.00 


 


Kiralık Aşk 11. bölümde neler yaşandı?
Nefesler tutuldu! Heyecan dorukta! Defne, son defasında Ömer'den kaçtı ama konu kapanmadı! Artık Defne'nin hislerinden emin olan Ömer, bu işin peşini bırakmamaya kararlı. İkilinin arasında müthiş bir kaçma kovalamaca başlıyor! Acaba bu oyunun içinde Defne ve Ömer'i nasıl sürprizler bekliyor?
 
Gizli gerçek ortaya çıkıyor ve bütün şirket Defne'nin Passionis'in mankeni olduğunu konuşuyor! Olayların nereye varacağını herkes merak içinde beklerken, bu gelişme hiç beklenmedik bir şekilde Yasemin'i ummadığı bir yola sokuyor.
 
Neriman'ın etekleri zil çalıyor. Israrla Defne'yle tanışmak isteyen Hulusi için organizasyon yapma telaşında. Kendisi bu işlere koşturuyorken, şirkette çalışmaya başlayan Necmi'ye de manevralar yaptırmaya devam ediyor.


KİRALIK AŞK 11. BÖLÜM FULL İZLE


Kiralık Aşk'ta bu hafta nefesler tutuldu. Ömer ile Defne resmen birlikteler. Kiralık Aşk 12. bölümde neler yaşanacak? Detaylar haberimizde...