Yıldırım ''Fenerbahçe yönetimi ve başkanının görev verdiği kişiler yönetime yasak koyamaz. Bunu söylemek de yazmak da aptallık olur. Sizin görev verdiğiniz, görevinin sınırlarını çizdiğiniz kişi size yasak koyabilir mi? Böyle bir şey olabilir mi? Bunlar yanlış... Öyle yasak olamaz. Orada yönetimin odası vardır, istediği zaman gelirler. Bu tip konulara hassasım. Bakın, Fenerbahçe Yönetimi ve başkanının izin vermediği hiçbir şeyi Terrenao değil, hiç kimse yapamaz. Böyle şeyler ayıp şeyler. Üç gün sonra başka noktalara gideceği için ikaz etme gereği durdum. Samandıra'ya gidecek miyim? Buna benim atadığım birisi karar verebilir mi? Adamdan faydalanacağız diye böyle haberler yapmayın. Sizin şirketlerde patronlarınız odalarınıza gelemiyor mu? Böyle şey olmaz, beni içeri sokmayacak adamı tutar kulağından atarım. Bundan sonra bir adam alacağız yöneticileri sokmayacak içeri, Mahmut haberin olsun bundan sonra giremiyorsun içeri. Futbola karışmayacağım demek dışlanmak demek değil. Bunu kim diyor size ya?"


PEREIRA VE TERRANEO YORUMU


"Yazık o Terrenao hakkında, adamcağız hakkında yazıp çiziyorsunuz. Böyle yalan şeyler yazmayın, böyle haberler yapmayın. Hocadan memnun olmadığım doğru değil. Ben bunu ilk defa duydum. Pereira parasını alıyor, karışan yok, sıkıntı ne? Siz düşüncelerinizi yazamıyorsunuz, bizi kullanıyorsunuz. Biz mutluyuz. Sezon sonu görürüz, Pereira sezon sonu şampiyon olursa başarılı, değilse başarısız. Fenerbahçe'nin kriteri bu."


"Derbi ilk defa mı oluyor. İki takıma da başarılar, derbi olur, sezon sonuna bakacağız."


"SİZ KİMSİNİZ KARALAMA KAMPANYASI YAPIYORSUNUZ"


"Van Persie dürüstçe bir laf etti, hoca 'Kararları ben veririm' dedi. Ne mühim olay ya, bütün kanallarda bu var. Ya siz kimsiniz konuşuyorsunuz? Karalama operasyonu yapıyorsunuz. Biz bilmiyoruz, 20 yaşındaki editör çocuklar biliyor. O televizyonda konuşanlar hiç antrenmana gelmiş mi, soyunma odasına girmiş mi? Kendileriyle çelişen yorumlar var."


"Dün akşam bir baktım bizim kadro belli. O ağır, bu hızlı. Yahu size ne? Bundan sonra parayı da vereyim transferi de yapın."