Kara Sevda dizisi yayınlandığı günden itibaren ilgi çekti. Kara Sevda 4. bölüm izle. Son bolümde neler olmuştu. Kara Sevda 4. bölüm yeni fragman yayınlandı, detaylar haberimizde.STAR TV'nin yeni dizisi Kara Sevda 4. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. İlk günden itibaren tüm dikkatleri üzerine çeken dizide heyecan dorukta. Emir, Kemal'in kim olduğunu öğreniyor mu? Kara Sevda 4. bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde.


KARA SEVDA 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 


Nihan ve Kemal için yüzleşme vakti!
 
Leyla'nın küçük sürpriziyle, hiç beklemedikleri anda, karşı karşıya kalan Nihan ve Kemal için artık yüzleşme vaktidir. Vapurda, Nihan ve Kemal'i gören Emir, öfkesini bütün hücrelerinde hisseder. Emir artık geçmişin derinliklerinde iz sürecektir. Leyla'nın planı Nihan cephesinde karşılığını bulur. Ama Kemal'de aynı etkiyi yaşatmaz. Nihan, anlatamadığı gerçeklerle sınanırken; yıllar sonra karşılaştığı adamı, bugünkü Kemal'i sorgulamaya başlar. Bu sorgu Nihan'ı, bir yüzleşmeye itecektir. Öte yandan Asu'nun Kemal'e karşı konulmaz ilgisi; onu, Kemal ve Nihan hakkında araştırma içine iter. Bulduklarıysa Asu'nun kalbini acıtır.Önder,  Kemal'in kim olduğunu öğrendiğinde, kızını korumak için bir hamle yapar. Bu hamleyle, hayatları geri dönüşü olmayan bir yöne gidecektir.
Kara Sevda dizisi oyuncu kadrosu


Dizinin kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Furkan Andıç,Hazal Filiz Küçükköse yer alıyor.Dizinin diğer oyuncuları tam belirlendiğinde haberimizde güncelleyeceğiz. Kara Sevda dizisinde yer alacak diğer ünlüler kimler olacak? Kara Sevda dizisi yeni sezonun en iddialı dizisi olacağa benziyor.


KARA SEVDA 3. BÖLÜM ÖZETİ


Kara Sevda son bölümüne; Nihan, evlilik yıldönümü kutlamasında Kemal'i karşısında Emir'in ortağı olarak görmenin şokunu atlatamamışken; Kemal'in dudaklarından dökülen her cümle, bomba etkisi yaşattı. Kemal'in ataklarıyla sarsılan Emir, Kemal'i daha yakınına çekmek için sürpriz bir teklifte bulundu. Bu teklif, Kemal'in yıllar önce eşiğinden içeri adım atamadığı Nihan'ın evine giriş biletidiydi. Diğer tarafta Kemal'in varlığı bütün dengeleri değiştirmeye yetti. Yaşanabilecekleri az çok tahmin eden Vildan'ın gerginliği Önder'in dikkatinden kaçmadı. Ozan'ın hazırladığı sürprizse; Nihan'ın içini kanatırken, Kemal'in öfkesini daha da güçlendirdi. Nihan, Kemal'i görmenin sarsıntısıyla aklı dağılsa da, Emir'in evliliklerine koyduğu yeni kuraldan ötürü gergindi. Her şeyin üst üste gelmesi Nihan'ı soluksuz bıraktı. O da, anılarında huzur bulacağı tek yere, Külüstür'e gider. Nihan, Kemal'e söyleyemediği gerçeklerle boğuşurken; Kemal'inse aşkına rağmen, Nihan'a olan öfkesi ağır basar. Nihan'ın evliliğinin oyundan ibaret olduğuna şahit olan Ozan, Kara Sevda 3. bölümümde hesap sormak için Emir'in karşısına çıktı. Ozan'ın Emir'le yüzleşmesinin etkileri, hayatlarında katlanarak devam etti. Emir'in Kemal'le yaşadığı anlaşmazlıklar, Kemal'e olan öfkesini her geçen gün daha da biledi. Diğer taraftan Kozcuoğlu ile Sezin ailesinin ortak sırrını bilen gizemli kişi, şantajlarına bir yenisini ekledi. Ailece Kemal'in İstanbul'da kalışı kutlanırken; Tarık, Kemal'le ilgili bir gerçeği masaya yatırdı. Ailede soğuk rüzgârlar estiren bu gerçek, Kemal'i özellikle babasının karşısında zor bir sınavdan geçirdi. Kemal bu şehrin ve Nihan'ın ona yaşattıklarından artık kaçmadı. Kemal için zaman, mücadele zamanıydı. Leyla ise Kemal'de fark ettiği intikam isteğini kendi yöntemlerince köreltmek istedi. Ama bu seferki çabası, Kemal'e büyük sürpriz oldu.


KARA SEVDA'YA YENİ İSİM


Eski Türk filmlerini andıran konusu ve kadrosundaki iddialı isimleriyle dizi severlerin dikkatini çekmeyi başaran Kara Sevda'ya yeni bölümlerde sürpriz bir transfer söz konusu. Başrollerini; Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı diziye 2011'de Miss Turkey güzellik yarışmasının birincisi olan Melisa Aslı Pamuk dahil olacak. Melisa Aslı Pamuk'un Kemal'in hayatını değiştiren patronunun yeğeni, Asu karakterine hayat verecek. Kadroya dahil olan bu yeni karakterin Kemal-Nihan aşkını nasıl etkileyeceği büyük bir merak konusu.