Türkiye'deki oyunseverler indirimli oyun almak için heyecanla bekliyor. Peki Steam'de Black Friday indirimi saat kaçta? Black Friday indirim günleri geldi çattı. Teknoloji ve oyun tutkunlarını heyecan sardı. Çünkü, Black Friday (kara cuma) indirimleri zamanında gerçek fiyatı yüksek olan çoğu teknolojik cihaz %60'lara varan indirimlerle satılıyor.
Black Friday'in Amerika Birleşik Devletleri'nde uygulandığı bilinse de global sitelerde indirimler dünya bazında yansıyor. Amazon, eBay, AliExpress gibi ünlü online satış sitelerinin yanı sıra Black Friday çılgınlığını uygulayan firmalardan biri de Steam.
Steam Black Friday indirimi ne zaman saat kaçta?
Steam her yıl yapmış olduğu Black Friday indirimleri bu akşam (TSİ) Türkiye saati ile 20.00'da (25 Kasım 2015) başlatıyor. İndirimler 1 Aralık 2015 tarihinde saat 20.00'da bitecek. Bu süre içerisinde her gün farklı oyunların ekleneceği bilinirken indirimler de merakla bekleniyor. 
Steam hesabınızla giriş yaptıktan sonra kredi kartınızla indirimli ürünleri satın alabilirsiniz.  Ayrıca Steam haricinde EASports, Ubisoft gibi yapımcıların da bu indirimi gerçekleştirmesi bekleniyor.