Survivor kim elendi? Survivor sms sonuçları, Survivor 2016 kim elendi? Survivor tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam yaşanacak adada eleme konseyi heyecanı yaşanacak. Ünlüler takımı arasından bir kişi bu akşam adaya veda edecek. Peki Survivor'da kim elenecek? Survivor yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde...Survivor tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam yaşanacak adada eleme konseyi heyecanı yaşanacak. Ünlüler takımı arasından bir kişi bu akşam adaya veda edecek. Peki Survivor'da kim elenecek? Survivor yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde. Survivor'ın kalbi niteliği taşıyan Dokunulmazlık Oyununu Ünlüler Takımı kaybetti. Bu akşam ise Survivor'da Ada Konseyi yapılacak. Konseyden hemen önce Kıbrıs'a erken gidiş bileti olan Final Sembol Oyunu için takımlar parkurdaki yerlerini alacaklar. Bu ödülü en çok kazanan kızlardan ve erkeklerden bir isim Kıbrıs'ta yapılacak finale erken rezarvasyon imkanı sağlayacak. Bu ödül oyununda ise Ünlüler Takımının üstünlüğü göze çarpıyor.

Yılmaz Morgül Survivor'dan elendi fena halde saydırdı

Survivor 2016 adasında bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Yılmaz Morgül oldu. Ünlülor oy sıralaması SMS sonuçlarına göre Morgül 7. çıktı.

Survivor 2016 adasından kim elendi sorusunun yanıtı Yılmaz Morgül olurken ünlüler oy sıralamasında SMS birincisi de Avatar Atakan çıktı. Yılmaz Morgül Survivor'dan elenirken Atakan'a saydırıp gitti.

Avatar Atakan Survivor SMS birincisi olunca Yılmaz morgül adını eleme tahtasına yazdırdı. Atakan Morgül'ün adını neden verdiğini "Hem performansı hem adada hiçbir yararını görmediğimden dolayı benim söyleyeceğim isim Yılmaz Bey' diyerek açıkladı.

YILMAZ MORGÜL ÇOK KIZDI : AYET-EL KÜRSİ OKUYAN KİM?

Yılmaz Morgül eleme adayı olarak Atakan ismini söyleyince fena patladı. Ada konseyinde Atakan'a saydıran Yılmaz Morgül, şunları söyledi;

-'Son iki haftadır kısa film festivali var. Bir aydır görüşmüyorum niye hala Yılmaz Morgül üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. Başına taktığın şeyi yüzüne tak. İlle çok güçlüler gelecekmiş. Burası olimpiyat yeri mi? Senin için herkes sana hizmet etme noktasında olması gereken kişiler. Ne münasabet efendim. Herkes haddini bilecek. Ben sana dua eden insanım. Utansana kendinden biraz ya... Her maça çıktığında senin arkandan Ayetel Kürsi okuyan kim?'

Survivor oy sıralamasında 7. sırada çıkan Yılmaz Morgül adadan elenen isim olurken diğer eleme adayı Yunus Günçe 4. sıradaki yeri ile adada kaldı.

En çok sayı alan ise Nagihan. Bu ödülü kazanan erkeklerden ve kızlardan bir isim eğer farklı takımdalarsa ikisi arasında takımları için ödül oyunu yapacak. Bunu kazanan isim takımını yemek ödülüne kavuşturacak ve iki büyük ödül almış olacak. Ödülü geçen hafta ise Ünlüler Takımı kazanmıştı. Gönüllüler özellikle erkeklerde ilk turlarda elenirken kızlardan ise Gizem Memiç son turda elenerek ödüle ve final sembolüne veda etmişti.

5 Nisan final sembol oyununda daha önceki oyunlarda olduğu gibi Gönüllüler seramik kırmada başarısız olunca tel tel döküldüler. Gönüllüler takımından final sembol oyununda yarı finale sadece Semih Öztürk kaldı. Semih Öztürk Ünlüler takımından Avatar Atakan ile eşleşti ve Atakan’a 2-1 mağlup oldu. Atakan Yunus Günçe’den sonra finale kalan ikinci isim oldu ve Atakan Yunus Günçe ile de oynayacaktı.

KIZLARDA SEMBOLÜ KİM ALDI?         

Sembol oyununda finale Ünlüler takımından Ezgi ve Nagihan kalmıştı. Finalde karşılaşan Ezgi ve Nagihan’ın yarışı izlemeye değerdi. Nagihan iki oyunu da kazandı ve Ezgi’yi 2-1 mağlup ederek kızlarda final sembolünü alan isim oldu.

ERKEKLERDE SEMBOLÜ KİM ALDI?

Erkeklerde ise finale yine Ünlüler takımından Yunus Günçe ve  Avatar Atakan kalmıştı. İlk oyunu Yunus Günçe aldı ve Atakan karşısında 1-0 öne geçti. Ancak Avatar Atakan sürprize yer vermedi ve Yunus Günçe’yi 2-1 mağlup etmeyi başararak, final sembolünün sahibi oldu.

SURVIVOR 5 NİSAN ÖDÜL NEYDİ?

Kızlarda Nagihan, erkeklerde de Atakan kazandığı için ödülü de Ünlüler takımı kazanmış oldu. 5 Nisan 2016 Survivor’da ödül de karnıyarık ve pilavdı. Ünlüler takımı mor odaya girip karnıyarık pilav yediler ve bir kez daha final sembol oyununda Gönüllülere ödül göstermediler.

Survivor 2016'da kıyasıya rekabet devam ediyor. Son dokunulmazlık ödülünü kaybeden Gönüllüler takımında adaya veda eden Nihal Candan oldu. Bu akşam nefes kesen bir mücadele izleyenleri bekliyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık için yarışacaklar. Bu oyunun galibi kim olacak merak konusu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım bu akşamki konseydi bir arkadaşlarını eleme potasına sokacak. Survivor 38. yeni bölümü ile bu akşam TV8'de. Ünlüler adasının iki dev egolu divası Tuğba ve Nagihan ‘mezara kadar’, ‘ahiretlik’ dostluklarında çat diye yol ayrımına geldi. Bir zamanlar Atakan ve maiyetinden kopuk, dalgalara karşı yalnız barakalarında gıybetin yanık tadıyla kavrulurlardı. Şimdi ise Küçük Prens Yunus’un aralarına kedi gibi sızmasıyla gerginler. Tuğba, Yunus’un güçlü dörtlüden sürgününü kendi adına rakamsal avantaj olarak görürken, Nagihan “Ben bu beceriksizi bütün yarışma taşıyamam” isyanında.

Şimdi kendilerinden her zaman üçüncü tekil şahıs olarak bahseden (“Tuğba Özay bu numaralara gelmez”, “Yılmaz Morgül var sizin karşınızda”, “Nagihan bu oyunları çok gördü!”) muhteşem egotastik üçlü çil yavrusu gibi dağılmanın eşiğinde.

Yunus Günçe ve Yattara eleme adayı oldu

Gönüllülerde Serkay, Efecan ve Gizem Memiç’in performansları öne çıktı. Son oyunda Gönüllülerden Serkay, Ünlülerden Mehmet karşı karşıya geldi. Serkay Mehmet’i de mağlup ederek dokunulmazlığı Gönüllülere getirdi. Gönüllüler Survivor 2016 dokunulmazlık oyununda bu hafta Ünlüler’i 10-7 yenmeyi başardı.

Ünlüler takımı önce bireysel dokunulmazlık sembolünü oynayacak ve kazanan kişinin hem ismi yazılamayacak, hem de konseyde bir eleme adayı çıkaracak. Survivor 3 Nisan ada konseyinde kimin isminin yazılacağı ve iki eleme adayının kimler olacağı büyük merak konusu. Yapılan eleme sonrası 5 oy alan Yunus Günce adadan gitmeye ilk aday oldu. İkinci adayı ise Nagehan seçti. Nagehan Yattara’nın ismini söyledi.
YATTARA VE YUNUS ARASINDA GERİLİM!

 

Survivor 36. bölümde ödül oyunu esnasında Yattara ve Yunus Günçe arasında tartışma çıkıyor. Tartışma daha sonra yerini itişmeye bırakırken olaya Mehmet de dahil oluyor. Avatar Atakan her ne kadar tarışmayı ayırmaya kalkışsa da pek fayda sağlamıyor.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?
 
 Acun Ilıcalı, SMS oylamasında birinci olan ismi açıkladı. SMS oylamasında birinci olan Yarışmacı Semih oldu. Yarışmaya veda eden ise isim Nihan oldu.  Survivor Gönüllüler SMS sonuçları açıklandı. Survivor Gönüllüler SMS sonuçlarına göre en çok oyu alan Semih, eleme için Gizem Memiç’in ismini söyledi.
Survivor Gönüllüler SMS sonuçlarına göre Semih en çok oyu alırken en düşük oyu da Zafer aldı. Elemeye kalan Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan ve Gizem Memiç arasında en az oyu alan Nihal Candan Survivor’a veda etti.
 
SURVİVOR SMS SIRALAMA
 
1.SEMİH
2.SERKAY
3.GİZEM KERİMOĞLU
4.DAMLA
5.GİZEM MEMİÇ
6.EFECAN
7.NİHAL
8.ZAFER
“DAMLA ŞEHZADE ANASI GİBİ DOLAŞIYOR”

Eleme konseyinde kendi ismini söyleyen takım arkadaşlarını sert bir dille eleştiren Nihal Candan, bugüne kadar samimi olduğu Damla için ise ilginç ifadeler kullandı. Damla’yı şehzade anasına benzeten Nihal “Bu bölünmelerde en net mutluluğu yaşayan Damla’dır. 5 çocuğu olan şehzade anası gibi dolaşıyor ortalıkta. Yürüyüşü bile değişti. Normalde yapması gereken arayı bulmaktır. Bir kız bir kızı daha iyi anlar. Beklediğim oydu. Ama sahte dostluklardansa tek başıma yürümeyi tercih ederim” dedi.

“SEMİH’TEN KORKTULAR”
Takım arkadaşlarını Semih’in oylarından çekindikleri için kendi ismini yazdıklarını söyleyen Nihal Candan”Gönül isterdi ki buradan kızgınlık ve kırgınlıkla ayrılmayım hepsiyle vedalaşayım ama öyle olmadı. Benim için hayal kırıklığı oldu. 7 kişiyiz takımız kardeşlik dostluk denirken bir anda benim ismim söylendi. Semih gibi Survivor’ın başından beri mücadele ettiğimiz, oyunları sabote eden ve gönüllüler takımını yok sayan biri varken benim ismim söylendi. Semih’in oy potansiyelinden çekindikleri için beni söylediler.

“KARDEŞİZ DOSTUZ DERKEN BENİ SÖYLEDİLER”

Kafalarda geçenleri söylediğim için arkadaşları beni hainlikle takımı satmakla suçladı. Sözde abilerim ama 3. sınıf lise kantini düzeyinde dışlama politikaları uyguladılar. Şaşkınım, güvendiğim dağlara karlar yağdı. Bana herkes aynı şekilde davranmıyor. Gizem her zaman yanımdaydı. Sevdiğim insanlar böyle davrandığımda ağlıyorum. Sürü psikolojisiyle hareket etmek benim için uygun olmadı. Takım olmaya çalıştım ama takımlık buraya kadarmış” dedi.

Nihal yarışmaya veda ederken bazı takım arkadaşlarına ise vedalaşmadı. Efecan, Zafer ve Gizem Memiç dışındaki takım arkadaşlarına veda etmeden gitti.

SEMİH TEMASLARDA

Semih Öztürk yarışmanın gelmiş geçmiş en büyük trolü. Sistemi inceden kıtır kıtır kemiren sinsi bir farecik gibi herkesin kuyusunu kazıyor. Bugüne kadar her planında da başarılı oldu.

Şimdi kendi adasındaki gönüllüleri birbirine düşürmenin yetmediği, daha büyük hamlelerin deneneceği dönemdeyiz. Semih, ‘Ünlüler Adası’na yavaş yavaş olta atmaya, Atakan’la tatlı tatlı göndermelere başladı. Atakan ekibi de şimdiden Semih’in, Serkay grubu karşısında kazandığı üstünlüğü takdir edip, birleşme zamanı alacağı tavrı belli etmeye başladı.

DAMLA VE DİĞER KIZLAR

Gönüllüler takımının en yetenekli kızı Damla, Gizem Memiç’le Nihal’in ergen muhabbetinden kopup oğlanlarla yakınlaştı diye, emoji Nihal’den “Dört şehzade annesi gibi dolaşıyor” gibi bir araba laf işitti. Nihal’in adaya vedasından sonra yalnız kalan Gizem de dostluk kartını Nihal’den yana kullanınca Damla 4 böcek 1 çiçek formasyonunda sıkıştı.

ATAKAN KALP EZGİ

Adada bir romantik meltem esecekse, bu yönden esecek. Atakan haftalardır grubun zayıf halkası Ezgi’yi Pitbull dövmeli göğsüne basmış durumda. Zavallı Mehmet zaten beyefendinin getir götür işlerine bakmaktan, günü kurtarma çabasından mevzunun henüz farkında değil. Ama Ezgi, Atakan’ın kanatları arasında pek mutlu.

DAMLA HASTANEYE KALDIRILDI!

Survivor Gönüllüler Takımı'ndan Damla Can yarışma sırasında ayağını burktu

Heyecanla izlenen Survivor ödül yarışmalarında yarışmacılar çok zor etaplarla karşı karşıya kalıyor. 1 Nisan Cuma günü yayınlanan yarışmada da ödül için yarışan Gönüllüler’den Damla Can zor bir yarışma sırasında ayağını burktu.

Ünlüler’den Ezgi ile yarışan Damla, etapta birden kendini mindere attı ve “bileğimi çok kötü” diye ağlamaya başladı. Acı çektiği görülen Damla’nın yardımına arkadaşları ve sağlık ekibi koştu.

SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor gönüllüler takımından geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı olan Nihal Candan gitmeden önce takım arkadaşlarını sert şekilde eleştirdi.
Survivor‘da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında İbrahim’in adını söylediği Nihal Candan elenerek adaya veda etti. Pazar günü yapılan konseyde aynı grupta yer aldığı arkadaşları tarafından Semih yerine adı söylenen Nihal bu olaydan sonra büyük bir üzüntü yaşamıştı. Nihal Candan, Gizem Memiş ve Gizem Kerimoğlu’yla birlikte kaldığı elemede, en az sms oyunu aldığı için Survivor’dan elenen isim oldu. Nihal'in yarışma sonrası açıklamaları olay yaşattı..