Semih Elendi mi, Zafer elendi mi ?Semih Öztürk ve Zafer kavga etti! Semih Öztürk ve Zafer diskalifiye kavga mı etti? Semih Öztürk ve Zafer Mete neden kavga etti? Acun Ilıcalı bu kavgayı flaş bir şekilde duyurdu. Survivor adasında neler oluyor, Semih Öztürk ve Zafer Mete diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı 'Survivor gönüllüler adasında şok bir gelişme var' diyerek duyurdu. Survivor Semih ve Zafer arasında büyük bir tartışma yaşandı. Ada konseyinden kısa bir süre önce ikili arasındaki gerilim üst noktaya taşındı. Acun Ilıcalı ise hem Semih’i hem de Zafer’i konseye almayarak görüntülerin inceleneceğini ve ardından gerekli kararın verileceğini söyledi. Zafer ve Semih arasındaki kavganın nedeni hakkında net bir bilgi yok. Takipçilerin birçoğu Semih dayak mı yedi? sorusunu soruyor. Bu sorunun cevabının olumlu olmasının ihtimali büyük. Muhtemelen diskalifiye olacak isim Zafer olacak. Ancak Semih Öztürk’ün de diskalifiyesi söz konusu. Bakalım Semih Öztürk Survivor diskalifiye olacak mı?  Acun Ilıcalı Survivor'ın son bölümünde 'Gönüllüler adasında hiç istemediğimiz  bir olay yaşandı. Semih Öztürk ile Zafer arasında' diyerek flaş gelişmeyi haber verdi. Acun Ilıcalı Semih Öztürk ve Zafer Mete hakkındaki gelişmeleri açıkladığı anda bu haberde bulacaksınız.

Survivor'da kim elendi sorusu bu akşam en sürpriz şekilde cevap buldu. Survivor'da Tuğba Özay SMS birincisi olarak haftanın en süpriz hamlesine imza atmış oldu. Tuğba Özay SMS'te birinci olarak elenme potasdayken, hem eleme potasından çıkmış hem de elenmek üzere bir isim söyleme hakkını elde etmiş oldu. Peki Survivor'da kim elendi?

Survivor'da bu hafta kim elenecek sorusu cevap buldu. Tuğba Özay'ın SMS birincisi olmasıyla birlikte dengeler bir anda değişti ve Survivor'da SMS ikincisinin de elenme adayı söyleme hakkına sahip olacak olması işleri karıştırdı.

Yaşanan gelişmeler ile Yunus Günce'nin yanında iki isim daha elenme potasına girmiş oldu. Survivor'da ünlüler takımının en çok oy olan ikinci ismi de Ezgi olunca elenme konseyinde bütün hesaplar karıştı. Tuğba Özay eleme potasından çıkıp Mehmet'in adını söylerken, Ezgi'de Nagihan'ın adını söyleyerek eleme potasına üçüncü ismi çıkarmış oldu.. Peki Survivor'da kim elendi?

Bu üç ismin arasında SMS sıralamasında en düşük oy alan isim olan Mehmet adaya veda etti..

Zafer ve Semih diskalifiye oldu mu?

Ünlüler takımında elenme heyecanı yaşanırken, gönüllüler adasında Acun Ilıcalı'nın açıklamasıyla büyük bir şok yaşandı. Semih ve Zafer'in kavga ettiği tahmin edilirken, Acun Ilıcalı adada talihsiz bir olay yaşandığını ve ancak görüntüleri izleyerek karar verebileceklerini sözlerine ekledi ve konuyla alakalı alınacak kararın yarın akşam açıklanacağını bildirdi. Sosyal medyada yapılan yorumların en yoğunlaştığı olay ise Zafer'in Semih'e Hindistan cevizi fırtlattığı ve olası bir kavganın gerçekleştiği akla gelen ilk tahminler arasında. Peki Zafer ve Semih diskalifiye olacak mı? gözler yarın akşamda belkide konseyden çıkan oylama ile sonuca ulaşacak.

Ada konseyinden hemen önce gönüllüler takımından Semih ve Zafer arasında yaşanan istenmeyen durumu Acun Ilıcalı konseyde duyurdu. İki yarışmacı için kararın yarın verilmesi bekleniyor. Survivo'da Semih ile Zafer arasında devam eden gerilim bugün hat safhaya ulaştı. Görüntülerin incelenerek değerlendirileceği ve durumun Çarşamba akşamı yapılacak konseyde açıklanacağını duyuran Acun, yaşanan gelişmenin hiç tasvip edilmediğini söyledi. Görüntüler incelendikten sonra iki isimden biri diskalifiye edilerek adaya veda edecek.

Survivor'da kim elendi


SEMİH ÖZTÜRK KİMDİR?

Survivor 2016 Gönüllüler takımında yer alan Semih Öztürk kimdir? TV8'de yayınlanan yarışma programı Survivor'da adından sıkça söz ettiren Semih Öztürk daha önce Ütopya programına katılmıştı. İşte Semih Öztürk ile ilgili detaylı bilgiler... Tv 8'de Ütopya Yarışması ile tanıdığımız Semih Öztürk Survivor 2016 Gönüllüler takımında yarışıyor. Yarışmadaki performansı ve takıma tavrıyla konuşulan Semih Öztürk hakkında detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz...

Semih Öztürk, aslen Bursalıdır. İstanbul'da yaşayan Öztürk, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi sinema ve Televizyon Bölümü'nde tamamladı. Daha sonra öğrenimine yurtdışında Güney Fransa'da devam etti. Semih Öztürk, Paul Valery Üniversitesinde tiyatro okudu.26 yaşında olan Semih Öztürk İstanbul'da yaşıyor.

Yeteneğini kendi ifadesi ile 'konuşmak' olarak tanımlayan Semih Öztürk, Survivor adasında bu yönünü konuşturunca dışlandı.Semih Öztürk Ütopya yarışmasından bir taraftar kitlesi edinmiş durumda ve buna güveniyor. Yine o yarışmadan sevgilisi olan Kurretülayn Matur da Semih Öztürk için oy verme çağrısı yaparak elenmemesi için kampanya yürütüyorSemih Öztürk Survivor adasından önce TV8 kanalında yayınlanan Ütopya yarışmasında yer almıştı.

ZAFER METE KİMDİR?

8 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelen Zafer Mete, İstanbul’da yaşamaktadır. Yeditepe Üniversitesi’nden mezun olan Mete’nin kendisinden sonra iki kız kardeşi daha vardır. Zafer Mete’nin kız kardeşlerinin isimleri ise Yonca ve Yeliz’dir.

Zafer Mete koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir.

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk yer alıyor.