Pazar günü  dokunulmazlık için kıyasıya geçen mücadelenin sonunda Semih Öztürk, Serkay ile çıktığı yarışta parmağını kırmıştı. Doktor Metin Kuş kendisinin yapabileceği bir müdahele olmadığını söyleyerek hastaneye sevk etti. Ardından ufak bir operasyon geçiren Öztürk'ün son sağlık durumu nasıl? Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada son durumu doktorların belirleyeceğini belirtti. Semih Öztürk'ün adaya dönmesi zor görünüyor. Survivor Semih yarışmaya devam edecek mi?

Survivor'da Semih yarışmaya veda mı ediyor?

Havuzdan 'parmağım kırıldı' diyerek çıkan Semih Öztürk hemen hastaneye kaldırılmıştı. Survivor doktoru Metin Kuş ilk müdahaleden sonra 'Beni aşan bir durum' diyerek sakatlığın ciddi olduğunu belirtmişti.

SEMİH'E NE OLDU SAĞLIK DURUMU NE?

Acun Ilıcalı Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtlandığı ada konseyinde Semih Öztürk'ün son durumu hakkında "Parmağı kırılan Semih Öztürk'e operasyon yapıldı. Doktorların raporuna göre Semih ABD'ye Houston'a ameliyata da gönderilebilir" ifadelerine yer verdi.

SON KARARI DOKTORLAR VERECEK

Survivor doktoru Metin Kuş ile birlikte Dominik'deki doktorlar Semih Öztürk ile ilgili son kararı verecekler. Survivor Kıbrıs finaline 9 gün kala Semih Öztürk adaya zorunlu olarak veda edebilir. Acun Ilıcalı Semih ile ilgili son durumu doktorların belirleyeceğini söyledi.

DÖNÜŞÜ ZOR

Son duruma bakılacak olursa Semih Öztürk'ün geri dönüşü zor görünüyor.