Ramazan Bayramı dolayısıyla destekçilerin bağışları ile alınan hediyeler, Başhekim Prof. Dr. İkizceli, Hastane Müdürü Aybirdi, doktorlar ve diğer sağlık çalışanları tarafından çocuklara dağıtıldı

 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavileri süren çocuk hastalar, hastane destekçilerinin bağışları ile alınan hediyelerle sevindi.

Hastaneden yapılan açıklamaya göre, Ramazan Bayramı dolayısıyla alınan ve çocukların yaş ve cinsiyetlerine göre hazırlanan hediyeler, Başhekim Prof. Dr. İbrahim İkizceli, Hastane Müdürü Şakir Aybirdi, doktorlar ve diğer sağlık çalışanları tarafından dağıtıldı.

Çocuklar ve aileleri, hediyeler karşında mutluluklarını doktorlarına teşekkür ederek belirtti.

Prof. Dr. İkizceli, bağışçılar sayesinde çocuklara böyle bir sürpriz yapabildiklerini vurgulayarak, "Moral tedavinin en büyük yardımcısı, onların yüzündeki bu gülümsemeyi sağlayan tüm bağışçılarımıza teşekkür etmek istiyorum. Sağlık maalesef sonsuz değil, her an herkesin başına her şey gelebilir, bu nedenle bilim yuvası hastanelere yapılacak bağışlar son derece önemli. Hem hastalarımıza verilecek sağlık hizmetleri hem de bilimin gelişmesine katkıda bulunmak adına desteklerini esirgemeyen tüm bağışçılarımıza müteşekkiriz." ifadelerini kullandı.