Çukur son 5. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Çukur son bölüm de Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak önünde büyük bir engel vardır. Diğer bir yandan asıl savaşı başlatan kişi İdris'in yerine göz direk Vartolu olacaktır. Çukur 6.bölüm için yayınlanan sahnede İdris'in Yamaç'ı liderlik için yüreklendirdiği görülüyor. Baba-oğul arasındaki çekişme koltuk devri ile beraber sona erecek mi? Her bölümü ile merak uyandıran Çukur son bölümün ardından, Çukur 6.bölümden ilk sahne geldi. İşte Çukur son bölüm özeti izle ve yeni bölüm fragmanı.

ÇUKUR 5. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

ÇUKUR 6. BÖLÜMDEN İLK SAHNE

Show TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Çukur yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.,

 

ÇUKUR 6. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal'ın rol aldığı Çukur 5.bölüm 20 Kasım Pazartesi saat 20.00'de Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 5.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç'ı bekleyen tehlike...

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir. Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir. Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar. Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.

ÇUKUR ALİÇO YAMAÇ İŞ BAŞINDA

 

 

VARTOLU, ÇUKUR'DA KONTROLÜ ELE GEÇİRECEK Mİ?

Mahallelinin güvenini kazanmak için kolları sıvayan Vartolu’nun adamlarından Çiyan’ın uyuşturucu sattığının öğrenilmesi Vartolu’ya altın bileti sundu. Adamını Çukur’un öfkeli kalabalığına teslim etmekten kaçınmayan Vartolu amacına bir adım daha yaklaştı.

VARTOLU'NUN SIRRI NE?

Vartolu, sırtında Çukur dövmesinin göründüğü ilk sahneden itibaren kafalarda soru işaretleri oluşturmuştu. Dün akşamki bölümde ekranlara gelen Vartolu’nun çocukluğu gizem perdesini aralamaya başladı. Vartolu’nun annesinin, Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu söylediği ve Vartolu ile Koçovalı Ailesi’nin emektar yardımcısı Saadet’in çocukken arkadaş olduklarının görüldüğü sahneler merakı arttırdı.

Bölümde Sena’nın, Çukur’un diğer kadınlarıyla tanıştığı ve Sultan’la karşı karşıya geldiği anlar da ekran başındakilerin dikkatini çekti. Eypio’nun ‘Çukur’ için yazdığı özel şarkı ‘Gömün Beni Çukura’ ise izleyicilerin beğenisini topladı.

ÇUKUR'DA YENİ BİR LİDER DOĞUYOR!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede İdris’in, Yamaç’a “Sen buraya aitsin. Artık hiçbir yere gidemezsin. Sadece Koçovalıların değil, bütün Çukur’un kaderi senin kaderine bağlandı” dediği anlar ise ‘Çukur’daki dengelerin sonsuza kadar değişeceğinin sinyallerini verdi.