Ufak Tefek Cinayetler 5.son bölüm de izleyenleri şoke eden gelişmeler yaşandı. Merve'nin oyunu ile doktorluğu elinden alınan Oya, İstanbul'u terk etmeye karar verdi. Oya'nın sevenleri ise onu bırakmadı ve karakola giderek ifade verdi. O sırada Oya'nın doğum sancısı tutan bir kadına yardıma koşması ile Ufak Tefek Cinayetler 5.son bölüm de duygusal anlar yaşandı. Peki Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm de neler yaşanacak? Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Ufak Tefek Cinayetler' dair merak ettikleriniz...

Ufak Tefek Cinayetler'de Oya'ya büyük şok! Yeni fragman yayınlandı mı?

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler her hafta artacak temposuyla çok konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Fakat 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten Ufak Tefek Cinayetler 6. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ
Kliniği mühürlenen Oya ne yapacak? Merve bu hamlesinin ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve'nin korku cumhuriyetiyle Oya'nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor!
Merve, Oya'nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve'nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak. Arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.