Ufak Tefek Cinayetler 9. son bölüm de izleyenleri şoke eden gelişmeler yaşandı. Ardından yayınlanan 10. bölüm fragmanı ile seyirci bir kez daha merak içerisine girdi. Merve Serhan'ın hareketlerinden şüphelenir ve Serhan'ı izlemeye alır. Merve Serhan ile Oya'yı öğrenecek mi? Yılbaşı partisine de katılan Oya ve Serhan'ı, Merve odada mı yakalıyor? Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm fragmanı izle. Ufak Tefek Cinayetler 10. bölüm fragmanı nda neler yaşanıyor? İşte Ufak Tefek Cinayetler'e dair merak ettikleriniz... Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümü 20.00'de STAR TV'de yayınlanacak...

Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen aksiyon dolu dizisi Ufak Tefek Cinayetler yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç anlar yer alacak. İşte, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölüm fragmanı.

 

10.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ufak Tefek Cinayetler 8.bölüm fragmanı Oya'nın planına bakın

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Merve ilk kez Serhan'dan şüphe duymaya başlıyor. İpin ucunu yakalıyor, bakalım nereye çıkacak? Diğer yanda Edip susacak gibi değil, geçmiş günahları anlatmakta kararlı. İki prenses yalvar yakar hale geliyorlar ama yok, ikna olmuyor. Serhan ise geçmiş hikayeyi ilk defa duyduğunda, hemen Oya ile yüzleşiyor. Oya ne anlatacak? Arzu için en zor süreç başladı şimdi: Burcu artık resmen var. Çocuklarının bu kadınla ilişki kurmasına izin verecek. Bu sırada mali polis bütün dolandırıcılık kayıtlarını incelemeye başladı. Rıza çoktan kaçtı. Serhan Merve çifti farkında bile olmadan uçuruma sürükleniyorlar. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Oya, Edip ve Serhan arasında savruluyor! 20 yıl sonra gelip, onu mahvedenlerin masasına oturan Edip’in aklında ne var? Oya kadar masum bir yerden oynayacak gibi değil. Merve durmuyor tabii, bu ilişkiye el atıyor. Fakat karşılığı çok fena olacak.

Edip’ten şaşırtan hamleler izleyeceğiz. Entrikayı bir de ondan izleyelim. Diğer yanda Serhan çok bozuldu tabii. Fakat keskin zekasıyla ipi tuttuğu yerden çözmeye başlıyor işleri. Oya ise bu fırtınada aklını yitirecek gibi. Edip ve Serhan arasında savruluyor. İki zeki adam iki ayrı tarafa estirecek Oya’yı.