Kadir İnanır yoğun bakımda... Kadir İnanır'a ne oldu, Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? Yeşilçam'ın duayen isimlerinden olan Kadir İnanır gece yarısı sevenlerini korkuttu. Beynine pıhtı atması sonucu rahatsızlanan İnanır hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alının oyuncu şimdi yoğun bakımda. Sevenleri Kadir İnanır'a ne oldu diye merak içinde... İşte Kadir İnanır'ın sağlık durumu ve hakkında merak ettikleriniz...

Kadir İnanır yoğun bakımda... Kadir İnanır'a ne oldu, Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? İşte son dakika Kadir İnanır haberleri ve detayları

KADİR İNANIR'A NE OLDU?

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri arasında yer alan ve bir çok filmde rol alan ünlü oyuncu Kadir İnanır yoğun bakıma alındı. Dün akşam saatlerinde beynine pıhtı atması sonucu yakınları tarafından Beşiktaş Fulya'da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kısa sürede ameliyata alınan İnanır, tedbir amaçlı olarak Yoğun bakıma alındı. 

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Kısa sürede ameliyat edilen İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisi devam ederken hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. İnanır'ın hastaneye getirilmesinin ardından basın mensupları da hastaneye akın etti. 

KADİR İNANIR KİMDİR?

69 yaşında olan Kadir İnanır, ilk olarak 1970 yılında çekilen "Kara Gözlüm" filmiyle beyaz perdeye adım attı. İnanır bir çok filmde baş rol oynadı. Kadir İnanır’ın unutulmayan bazı filmleri Selvi Boylum Al Yazmalım, Tatar Ramazan, Bir Yudum Sevgi, Ölüm Yolu, Fırtına, Elveda Katya, Emanet, Kavgamız, Katırcılar, Bitirimler Sosyetede, Üç Arkadaş, Karılar Koğuşu, Son Cellat, Acılar Paylaşılmaz, Hüzün Çemberi, Yedi Uyuyanlar, Umut Hep Vardır, Film Bitti, Bedel, Ah Gardaşım.. İnanır ayrıca bir çok dizidede rol almıştır.