Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölüm fragman izle gibi merak ettikleriniz burada. Her hafta çarşamba günlerini izleyicisini ekranları karşısına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz dizisinin 12. bölümü yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 12. bölüm izleyenler, ''Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde ne olacak, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izle, Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?'' gibi sorulara cevap arıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da takipçilerini saatlerce ekranları karşısına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü, yine nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 12. bölümü izleyenler, dizi biter bitmez, ''Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm fragman izle'' gibi detayları Google'dan araştırıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ile ilgili aradıklarınız...

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler olmuştu?

Vedat, şiddet uygulayan bir babaya mahkeme tarafından velayet vermeyeceğini bilerek Nefes’in akli dengesinin yerinde olmadığını ileri süren bir dava dilekçesi hazırlamıştı. Vedat, Nefes’in ''şiddet gördüm'' iddiaları karşısında böyle bir tutum sergilemişti.

Berrak'ın verdiği ilaçların neticesinde çeşitli halüsinasyonlar görerek sağlığı bozulan Nefes, Tahir'in baskılarıyla psikolojik desteğe başlar. Ancak bu zaman zarfında duyduğu bir şey, Tahir'i delirtmeye yeter. Onun tek amacı ise Vedat'ı öldürmek olsa da inancı buna izin vermez. Yiğit'in Mustafa tarafından kurtarılmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar bir o kadar erken başlamıştır. Nitekim aile fertlerinden hiçbirinin Tahir’in planından haberi yoktur. Tahir kimselere birşeyler vedalaşır. Vedat’ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır? 

Sen Anlat Karadeniz'in 12. bölümümünde Tahir kurtuluyor

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman'ın başrollerini paylaştığıı Sen Anlat Karadeniz dizisinin 12. bölüm 2. tanıtımında Nefes, Tahir'i ziyaret ediyor. Aralarında duygusal bir konuşmanın da yaşanacağı gözlenen fragmanda Tahir hapisten çıkarak özgürlüğüne kavuşuyor. Evde büyük bir sevinç havasının olduğu gözlemlense de Tahir'in hapishaneden nasıl çıktığını bir türlü bilenemiyor. Bu işin altından bir iş çıkacak? Nefes, Vedat'ın teklifini kabul mü etti?

Sen Anlat Karadeniz 12. bölümde neler olacak?

Vedat'ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes'i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes'in umudu, Tahir'in inadının kırılmasına neden olur. Vedat ise, Tahir'in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes'e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun. Nefes ise Tahir'in esaretiyle Vedat'ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.