Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm izle ve EDHO 100. bölüm fragman izle ile ilgili aradıklarınıza buradan ulaşabilirsiniz. ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm izlemek isteyenler bu habere bakabilir. EDHO yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. EDHO'nun 99. bölümünü kaçıranlar, ''EDHO 99. son bölüm tek part izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm izle, EDHO son bölüm izle'' gibi detayları araştırırken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 99. bölümünü izleyenler ise, ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm izle, EDHO yeni bölüm fragmanı izle, EDHO 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, EDHO yeni bölümde neler olacak'' gibi sorulara cevap arıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölümü ve 100. bölüm fragmanı ile ilgili aradıklarınız.

EDHO SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman izle

Hızır Çakırbeyli’nin yeni düşmanlar edineceği bölümde Yaşar da ağır bir yara alacak. Trafikte aracı kurşunlanan Yaşar bölgeden kaçmak zorunda kalırken kendisine tehdit savuranlara aynı sertlikte yanıt veren Hızır “Bundan sonra hasmımsınız” diyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. son bölümde neler olacak?

Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit'in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır.

Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural Kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm özet
 
Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümle ilgili yapılan özet açıklama şöyleydi; Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan'ı takip ederek Meryem ve Ceylan'ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır'ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi'ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır. Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.