İstanbullu Gelin 3. sezon 3. bölüm izle, İstanbullu Gelin 56. son bölüm izle, İstanbullu Gelin 3. sezon son bölüm izle gibi dizinin 5 Ekim akşamı yayınlanacak olan bölümüne ilişkin detaylar haberimizde. Star TV'nin iddialı yapımı İstanbullu Gelin, yeni sezonda da iddialı bir şekilde izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Güçlenen oyuncu kadrosu ve gerçek hayattan alınmış hikayesi ile diğer yapımlar arasında farkını koruyan İstanbullu Gelin, yeni sezondaki 3. bölümü ile izleyiciyle buluşuyor. İstanbullu Gelin 56. bölüm full izle, İstanbullu Gelin 56. bölüm tek parça izle gibi dizinin bu haftaki bölümüne dair detaylar dışında İstanbullu Gelin 57. bölüm fragmanı, İstanbullu Gelin 57. bölüm ön izlemesi de haberimizde olacak. İşte İstanbullu Gelin 56. bölüme dair detaylar...

İSTANBULLU GELİN 56. BÖLÜM FULL İZLE

İSTANBULLU GELİN 56. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBULLU GELİN 56. BÖLÜM ÖZETİ

Esma ve Ülfet’in büyük yüzleşmesi...

Faruk’un Adem yüzünden karakola alınması Fikret ve Faruk’u karşı karşıya getirirken, Süreyya ve Esma arasında da gerilime neden olur.

Dilara, Adem’i durdurmak için onunla konuşmayı kabul eder. Bu konuşma ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Ülfet, hiçbir fırsatı kaçırmayarak ataklarına devam eder, sırada Süreyya vardır. Esma, Ülfet’in oyunları karşısında daha fazla sessizliğini koruyamaz. Esma ve Ülfet yüzleşmesi, Fikret’in kırılma noktası olacaktır.

İSTANBULLU GELİN 55. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Boranlar, İstanbul’daki yeni hayatlarına adım atarlar. Bu durum tüm ailede olduğu gibi Ülfet için de farklı bir hayatın başlangıcıdır. Faruk, arkadaşı Okan’ın yanındaki yeni işine başlar ve sadece sıradan bir çalışan olmanın zorlukları karşı karşıyadır.

Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuşur fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönecektir. İpek ise eski hayatının özlemini Nişantaşı’nda fazlasıyla hissetmeye başlar. Fevri bir davranışı ise Esma’yı Ülfet karşısında yerin dibine sokacaktır.

Fikret içindeki Adem öfkesi ile mücadele etmenin yollarını ararken Adem de boş durmamaktadır. Adem, Ülfet ile yaptığı bir konuşma sonrasında Faruk Boran’ı zor duruma sokacak bir adım atar.