Doğa tutkunları için en doğru merkezlerden biri olan Büyük Abant Oteli, aynı zamanda muhteşem göl manzarasıyla da sizlere huzurlu bir ortam içinde tatil yapma imkanını vermektedir. Yazın yeşilliğiyle ayrı bir güzellik, kışın ise bambaşka bir görsellik sunan büyük abant oteli, iç dizayn olarak da en iyi konfora sahip hizmeti sizlere sunmaktadır. Seminer ya da toplantı öncesinde tesise gelebilir ve toplantınızı otelin görkemli toplantı salonunda organize ederek, hem tatil yapabilir hem de işlerinizi aksatmadan yürütebilirsiniz. Bu oteli diğerlerinden ayıran en büyük özelliği çam ağaçlarının arasına tertemiz bir havaya sahip olmasıdır. Sakinliği ve yeşili seven balayı çiftleri için ideal bir alan olan Büyük Abant Oteli, çiftlere özel ikramlarla da tercih sebeplerinden biri olmaktadır.

Bunun yanı sıra çocuklu aileler içinde, çocukların temiz hava sayesinde sakinleşip, rahatça tatillerini yapabilecekleri oldukça konforlu bir alandır. Sizlere sunulan Büyük Abant Oteli içinde bulunan odalar, müşterinin istediği tüm konfora cevap verebilecek nitelikte tasarlanmıştır. Odaların merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle genel ısı seviyesi ayarlanmakta olup, her odada minibar,  iç ve dış hatlara açık telefon, tv gibi çeşitli ihtiyaçlar yer almaktadır. Aynı zamanda Büyük Abant Oteli bünyesinde birbirinden farklı 4 adet bar ve 400 kişilik ana restoran bulunduğu gibi çeşitli alternatiflerde sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte her çeşit ihtiyacınızda sizlere yardımcı olmak isteyen büyük abant gölü yetkilileri, tesis içinde rent a car, çamaşırhane, terzi, emanet kasa, kuaför, açık otopark gibi birçok hizmeti tarafınıza sunmaktadır.

Huzur içinde tatilinizden keyif almak istiyorsanız, sizlere tavsiyemiz büyük abant otelini ziyaret etmeniz olacaktır. Bu tesisin içinde gereksinim duyduğunuz fitness center, futbol, masa tenisi, bilardo, tenis, fin hamamı gibi çeşitli aktiviteler yer almakta olup, sizler için her konforun en iyisi düşünülüp, gerçekleştirilerek rahat etmeniz hedeflenmiştir. Dolayısıyla sizler Büyük Abant Oteli bünyesinde misafir olduğunuzda, öncelikle uzman bir kadroyla karşılaşacağınızı ve her türlü ihtiyacınızın kısa sürede yerine getirilerek, konforunuzdan ödün verilmeyeceğini bilmelisiniz. İnsanların tatile çıkmasının amacı vücutlarından önce beyin yorgunluklarını atabilmeleridir. Bu nedenden ötürü Büyük Abant Oteli yetkililerinin sizlere sunduğu eşsiz manzarayla hem beyninizin hem de vücudunuzun tüm yorgunluğunun atılmasına yardımcı olunacaktır. Otelin web sitesini ziyaret esnasında sanal tur özelliğiyle detaylı inceleme yapabilir, dilerseniz web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırarak önceden tatilinizi belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda Büyük Abant Oteli hakkında aklınıza takılan bir takım sorular için iletişim bilgilerinden otel yetkililerine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgiye http://www.buyukabantotel.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu bir ilandır