Necmi ÇİÇEKÇİ
Türkiye'nin en büyük konut projelerinin sergilendiği 'Emlak 2015' fuarında Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı'nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Vadişehir Projesi Hall 8 B02 standında ziyaretçilerini ağırlıyor.        
İstanbul'un en büyük şehir parkının yanında yer alan Vadişehir projesini yatırımcıya sunma fırsatı bulan firma yetkilileri, bu avantajın yanı sıra merkezi lokasyon, sosyal donatı ve aile konseptli yaşama ilişkin detayları da yatırımcı ile paylaştı.
BÖLGEYE DEĞER KAZANDIRIYOR
Fuarda yatırımcı ile buluşan Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül; “Vadişehir projemizle bölgeye değer kazandırıyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Projemize Körfez ülkelerinden büyük talep var. Blok satış taleplerini geri çevirdik. Bireysel satış yapıyoruz. Beş katlı Osmanlı Konaklarımız büyük rağbet gördü ve şuan o bloklarımızda daire kalmadı. Projemizde aile konseptli mahalle kültürünü yaşatıyoruz. O yüzden projemize 1+1 koymadık. Yaşam vadeden Vadişehir projemize yatırım yapanlar çok şanslı'' dedi.
100 MİLYAR DOLARLIK DEV PROJELERE KOMŞU
50 bin metrekarelik alan üzerinde  550 milyon TL'lik yatırım ile yükselen Vadişehir Projesi, toplam değeri 100 milyar doları bulan;  3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu,  Metro ve çalışmaları hızla devam eden Havaray'ın da bulunduğu mega yatırımların çevrelediği bir merkezde yer alıyor. 
AYRICALIKLI DAİRELER
Vadişehir Projesi, 650 konut ve 60 ticari ünitesiyle yatırımcısına yeşille iç içe ferah bir yaşam alanı sunuyor.
2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların da yer aldığı projede toplam konut sayısının %60'lık kısmını 3+1 daireler oluşturuyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Beş bin yataklı sağlık kompleksiyle değer kazanan bir bölgede yükselen Vadişehir'de teslimler 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.