Herhangi bir kredi kartı işlemi gerçekleştirmeden online alışverişin keyfini sürebileceğiniz Simport, geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor.

Evinizin Rahatlığında Kredi Kartsız Alışverişin Tadını Çıkarın

Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Alacağınız ürünün teknik özellikleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte ve ödeme seçenekleri de bütçe dostu olmalıdır. 2008 yılında İstanbul’da beyaz eşya perakende sektöründe ticari hayatına başlayan Simport Ev Aletleri ise, birbirinden farklı markaları bir araya getirdiği geniş ürün yelpazesini senetli online alışveriş ayrıcalığı ile beğeninize sunuyor. Simport Linkedin Sayfası ’nı inceleyerek de markanın bugüne kadar kurumsal gelişimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Simport, kredi kartsız taksitli alışveriş imkanı sunan, Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılmış 35 farklı mağazasının yanı sıra online alışveriş imkanı da sunuyor. Evinizin rahatlığında, kredi kartınızı kullanmadan alışverişinizi tamamlayabileceğiniz Simport Ev Aletleri, en uygun seçenekleri de beraberinde getiriyor. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen ya da alışveriş yaparken bütçesini sarsmak istemeyen kişiler için senetle ve kredi kartsız alışveriş imkanı sunan Simport sayesinde alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilir, esnek ödeme seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Seslenen Marka

Mobilyadan beyaz eşyaya, elektrikli ev aletlerinden tüketici elektroniğine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Simport ev aletleri, tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunuyor. Yeni evlenecek çiftlerin tüm ihtiyaçlarını bir arada inceleyebilecekleri beyaz eşya kategorisi, evinizin dekorasyonunu, yenilikçi ürünler ile tamamlamanızı amaçlıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre mutfak takımı, derin dondurucu, fırın ya da klima gibi birbirinden farklı beyaz eşyalara kredi kartınıza ihtiyaç duymadan ulaşabilir, senetle beyaz eşya almanın kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Üretici marka tarafında 3 yıl boyunca garantili olarak sunulan modeller, aynı zamanda Simport kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor. Karşılaştığınız bir aksaklıkta ya da ödeme planınızdaki değişikliklerde kolaylıkla canlı destek ya da iletişim hattına başvurabilir, etkin müşteri memnuniyeti politikasından yararlanabilirsiniz.

Güvenli Alışverişin Kalite ile Buluşma Noktası

Bünyesinde bulunan dünyaca ünlü markaları, cazip fiyatlar ve saha deneyimi ile buluşturarak tüketicinin beğenisine sunan Simport, mevcut ürünlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek yoluna devam ediyor. Müşterilerine çok daha kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteyen marka, güvenlik önlemleri ve hızlı teslimat seçenekleri ile de öne çıkıyor. Online senetli satış mağazasından yapacağınız her alışverişte rahatlıkla hareket etmenizi sağlayan güvenli alışveriş sistemi sayesinde, ürününüzü hiçbir sorunla karşılaşmadan satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartsız bir şekilde, yalnızca senetle alışverişinizi tamamlamanız için izlemeniz gereken adımlar ise çok kolay. simport.com.tr sitesinde ürününüzü sepete ekledikten sonra siparişiniz ile ilgili cep telefonunuza gelen onay kodunu girmenizi yeterli. İlk ödemeniz gerçekleştiğinde, sözleşmeniz de otomatik olarak tamamlanmış olacaktır. Online senetle alışverişin tadını, kredi kartsız olarak yaşamak için web sitesini ziyaret edebilir, evinizin tüm ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

İlandır.