Bu kolaylıklardan en önemlisi de internetten alışveriş yapmak ve istediğimiz bir şeye anında sahip olmak gibi. Bunu yaşamak için de mutlaka kredi kartı kullanmak şart tabi! Ancak bazı durumlarda pek güven vermeyen siteler ya da güven açıkları olan bankalar sayesinde bir takım dolandırıcılık sorunları da yaşamak mümkün hale geliyor. Bu şekilde gereğinden fazla sıkıntı yaşamaya ve almadığımız bir şeyin de bedelini ödemeye mecbur kalıyoruz. Bu gibi durumlara engel olmak ve daha güvenli alışveriş yapmak için artık Paykasa var. 

Paykasa Nedir?

Kredi kartını devre dışı bırakan ve kolay alışveriş sağlayan paykasa ile;  online satış siteleri, oyun siteleri ve daha birçok site de kupon halinde olan bir ödeme sistemi ile çalışabiliyorsunuz. Alternatif bir ödeme şekli olan Paykasa ile daha kolay ve güvenilir bir alışveriş sağlamak ve içiniz rahat hareket etmek üzere sunulan bir imkan olarak karşımızda!

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa satın almak da kullanımı kadar bir sistem. Paykasa satışı yapan birçok site bu konuda sizlere gereken ilgiyi ve bilgiyi online destek hatlarından ya da telefondan ulaştırabiliyor. Bir kez kullanılan Paykasa kart alımı nasıl yapılır; belirlediğini limite göre yatıracağınız tutar ile hazırlanıyor. Bunu yapmak için istediğiniz miktarı bildirmeniz ve parayı aktarmanız yeterli. Havale, kredi kartı ve EFT ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ancak bu sitelerin de güvenli olduğuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Sonra size verilen 19 haneli Pin kodu ile alışverişe hemen başlayabilirsiniz.  

Paykasa İçin Kişisel Bilgi Alınır mı?

Paykasa kartı almanız halinde hiçbir kişisel bilginiz geçmez ve istenmez.  Sadece 19 haneli pin kodu olan bir karttır ve bunu kullandığınız zaman hiçbir şekilde bankanıza ya da kendinize ait bilgi taşımaz ve karşı tarafa da yansımaz. Sadece rakamların kullanıldığı bir sistem olarak işlemektedir.

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa oyun oynanan sitelerde, oyun satışı olan sitelerde ve ile internet üzerinde satış yapan giyim, gıda gibi birçok ihtiyaç sitesinde kullanılabilir. Paykasayı bu sitelere girerek Paykasa ödemesini seçerek ve pin kodunu da yazarak kolayca yapabilirsiniz.

Paykasa Sanal Mıdır?

Evet! Sanal olarak kullanımı sağlanan bir karttır.  Sadece üzerinde bir pin kodu kullanılan ve tek seferlik geçerli olan bir sunum olarak yapılır. Size sadece kod verilir.  Yenilemek isterseniz  tekrar bağlantı kurarak para yüklemeniz yeterlidir. Güvenlik açısından sadece Paykasa ödeme alan sitelerde kullanmanız gerekli olan durumdur. Çok kısa sürede oluşturulan bu kart ile güvenli alışveriş yapma olanağı bulabilirsiniz.

Paykasa Kartını Kimler Alabilir?

Paykasa kartına; ödeme yapan herkes sahip olabilir. Ancak 18 yaş altı için yetişkin izni gerekli olacaktır. Paykasa sanal bir kart olması nedeniyle ödeme şekli ve sahip olma işlemleri de sanal olarak satış sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ancak güvenli olmayan ve bilmediğiniz Web sitelerine itibar etmemeniz bu konuda dikkat etmeniz önem taşımaktadır.

Paykasa Bozdurulur Mu?

Paykasa satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bozdurma işlemini yapılır ve hesabınıza paranızın aktarılması gerçekleşir. Güvenli bir hizmet ve kişilik haklarınızı ortaya koymayan Paykasa kart kullanımı online alışverişlerde daha sağlıklı ve güvenli bir yol sunması açısından oldukça çağdaştır. Bu sayede tereddüt etmeden istediğiniz şekilde alışveriş yapma imkanı bulacaksınız.

Paykasa kart edinmek istemeniz halinde; http://www.paykasakartal.gen.tr/  adresimizden ve 0850 840 82 27 telefonumuzdan bize ulaşabilir ve güvenli olarak Paykasa satın alabilirsiniz.

İlandır.