Modern ve şık tasarım Bella Bosphorus, yemekli boğaz turlarında 100 kişiye kadar misafirlere hizmet vermekte, davet organizasyonlarını harika boğaz manzarası eşliğinde kusursuz hizmet anlayışı ile birleştimektedir.

Boğazda tekne turu süresince özel klima sistemi sayesinde yaz kış misafirlerine rahat ve konforlu bir boğaz turu deneyimi sunmaktadır. Alt kat 100 kişiye kadar yemekli boğaz turları için uygun olup,  üst kata 120 kişiye kadar gruplara kokteyl ve davet organizasyonları yapılabilmektedir.

Boğaz tekne turu fiyatları, saatleri ve fırsatları için Bella Bosphorus teknesi ile irtibata geçebilir, size ne uygun  tekne kiralama alternatifini öğrenebilirsiniz.

Boğaz tekne turu nereden kalkıyor? Boğaz turlarımız için size alabileceğimiz birçok iskele mevcut. Beylerbeyi, Kuruceşme, Kabataş, Kadıköy, Karakoy, Ataköy ve Arnavutköy bunlardan bazıları. Talebinize göre daha birçok iskeleye yanaşıp, boğaz turundan sonra size yine bu iskelelere bırakabilriz.

Bella Bosphorus, boğazda teknede düğün ve nişan organizasyonlarında da gelin ve damatlarımız ile beraber.  Şık ve modern tasarımı ile harika bir düğün teknesi. Yenilikçi lezzetler ve sunum ile lüks bir boğaz düğünü deneyimi için Bella Bosphorus Teknesi tam aradığınız alternatif. İstanbul Boğazı’nda harika bir ambiyansta evlenmeyi aklınıza koyduysanız Bella Bosphorus Teknesi tam size göre.

Açık  büfe, kokteyl ve set menu seçenekleri ile Türk ve Dünya Mutfakları’ndan harika lezzetler sizleri bekliyor olacak.  Son teknoloji müzik sistemi, özel tasarım havalandırma, özel akustik tasarım izolasyon sayesinde sessiz bir boğaz tekne turu deneyimi sunuluyor.

Boğazda tekne kiralama yaparken, teknenin Turizm Bakanlığı Yüzer Tesisler belgeli olup, misafirlerin sigortalı olduğuna emin olmak önemli.  Misafirlerinizin ve sizin güven içinde rahat bir boğaz turu deneyimi yaşaması herşeyden daha büyük önem taşımakta.

Bella Bosphorus Teknesi’nde 3 kat bulunmakta. Açık olan en üst katta rahat koltuklarda misafirleriniz ve siz oturup boğaz turunun keyfini çıkarabilir, açık olan orta  katta davetinizin başlangıcında kokteyl organzasyonunu düzenleyebilir, en alt kapalı ve klimalı ortamda yazın serin, kışın sıcak bir ortamda harika yemeklerden yiyebilirsiniz.

Dj, süsleme, değişik halk oyunları grupları, müzik grupları ve ekstra tüm detayları bizimle birlikte planlayabilir, bu boğaz tekne turu deneyimini unutulmaz kılabilrsiniz.

İlandır.