Modern teknoloji çağının en önemli araçlarından biri olan internet vasıtası ile artık basit bir hayat bizimle birlikte oluyor. Öyle eskiden olduğu gibi gez dolaş, ayakların ağrısı gibi problemler olmadan; yerimizden kalkmadan her şeyi satın alma kolaylığına sahip olabiliyoruz. Bir tıkla siteye giriyor seçiyor ve sahip oluyorsunuz; bu kadar kolay! Adresinize ulaşınca da kullanmaya başlıyorsunuz. Tabi bu alışveriş sitelerinden bu imkânı değerlendirirken ödeme aracı şeklinde de kredi kartı kullanımı devreye giriyor. Ancak son dönemlerde kartların çalınma ve dolandırılma problemleri güvenilir alışveriş imkânını da elimizden almış oldu. Artık korkarak hareket ediyoruz. İşte bu problemi çözen yeni bir uygulama olan Astropay; bu sorunu çözüyor; Nasıl mı? Hemen bilgilenelim dilerseniz!

Astropay Nedir?

Kredi kartına alternatif olarak tasarlanan bir ödeme biçimi olarak karşımıza çıkıyor. Tek seferlik kullanım içeren Astropay card ile tutarı belirliyor ve o biçimde ödeme yapmak için kullanıyorsunuz. Kullanımı son derece basit olan Astropay card; sizi ilk önce güvenlik olarak koruyor. Bitmesi durumunda yeniden tutar belirleyerek bu güvenli sistemi kullanabilirsiniz.

Astropay Nasıl Satın Alınır?

Astropay satın almak için Astropay satma işlemini yapan sitelere girmeniz yeterli! Müşteri yardımcıları ve canlı destek ile bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile belirlediğiniz tutarı yatırmanız gerekli prosedürlerin hemen yapılmasını sağlayacaktır. Tutarın yatırılması ile yükleme yapılır ve Astropay card pin kodu size gönderilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece satın alacağınız satış sitelerinin Astropay ödeme kabul etmesi, ön koşul olarak gerekli olandır. Tek seferlik kullanımı olan olması yalnızca alışveriş yapacağınız ürün ile ilgili tutardır. Bu sayede güvenilir olarak kullanım sağlamış olursunuz. Yani her alışverişte farklı biçimde tutarlar ile Astropay kullanacaksınız. Sadece kod değişimi devreye girmiş olacaktır.

Otopay kart İçin Kişisel Bilgi Alınır mı?

Otopay satın almak için; şahsi bilgilerinize gerek duyulmaz yalnızca seçtiğiniz tutarı banka havalesi ile göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen 19 haneli pin kodunu alışveriş yaptığınız sitedeki ödeme biçiminde Otopay olması durumunda girerek yaparsınız. Hiçbir banka veya şahsi bilgi karşı tarafa geçmez. 

Otopay Nerelerde Kullanılır?

Otopay ile ödeme kabul eden alışveriş ve oyun siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerden dilediğiniz biçimde miktara göre alışveriş yapabilir ve sonrasında yenileyebilirsiniz. Ödeme de verilen kod ile yapılır.

Otopay Sanal Mıdır?

Sanal şekilde kullanılan bir alternatif karttır. Kredi kartlarından farkı tek kullanımlık ve güvenli olmasıdır. Sadece yaptığınız alışveriş kadar harcama yaparsınız. Otopayın sanal şekilde düzenlenmesi de tek kullanımlık kod biçiminde yapılmaktadır. Güvenli ve kolaylık sunan bir kapasiteye sahiptir.

Otopay Kartını Kimler Alabilir?

Otopay kartını; ödeme yapmanız taktirde alabilirsiniz. Bu karta herkes sahip olabilir yalnız yaşı küçük olanların ebeveyn onayı alması önemlidir. Tutarı bankaya havale etmeniz durumunda basit bir biçimde sahip olursunuz ve kullanmaya başlarsınız. Kartın aktif olması kodu vasıtası ile olmaktadır.

Astropay ve Otopay Bozdurulur Mu?

Astropay kartı aldığınız anda kullanabilmeniz mümkün. Ancak kullanmaktan vazgeçer ve tutarı geri almak isteyebilirsiniz; bunun için de problem yaşamadan iadesi sağlanmaktadır. Tutar bankanıza iade edilir. Bu sayede hiçbir kaybınız olmadan ve cayma hakkınızı da koruma altına alır. Güven ve teminat içeren bir uygulama olan Otopayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz! Sadece tutarınızı belirleyin ve müşteri temsilcilerinden bilgi alın ve kartınız gelsin. Astropay card edinmek istemeniz durumunda; http://www.astropaykartal.gen.tr/ adresi ve 0850 840 82 27 telefonumuzdan bize erişebilir ve güvenilir olarak Astropay satın alabilirsiniz.

İlandır.