2009’dan beri Makro Kurumsal olarak, endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kurumsal tedarik hizmetine yoğunlaşmıştır. Bu kapsamda, toptan temizlik, ambalaj, hijyen ve sarf malzemelerinin kurumsal satış ve dağıtımını yapıyoruz.

Bu kapsamda; Otel, Hastane, Fabrika, Restoran, Kafe vb. işletmelerin, satın aldıkları temizlik ve gıda ürünleri başta olmak üzere birçok ürünün tedariğini sağlamaktadır.

Makro Kurumsal olarak, Usmop markamızla mop çeşitleri, Terasoft markamızla endüstriyel temizlik kağıtları imalatı ve kurumsal satışını yapmaktayız.

Ayrıca; endüstriyel temizlik kimyasallarında; uluslararası marka olan İduna Kimya, temizlik kağıtları grubunda Marathon-Select markaları ve sektörde öncü birçok markanın satış temsilciliğini yapan firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Gıda grubunda ise; Çaykur, Doğuş, M.efendi, Nescafe markalarının kurumsal satış ve dağıtımını yapmaktayız.

Kurumsal Tedarikte amacımız; müşterilerimizin kendi işlerine yoğunlaşırken ürün ihtiyaçlarının karşılanmasında çözüm ortağı olmamızdır. Bu hedefle ekonomik, hızlı ve güvenilir tedarik sağlamak için çalışmalarımızı hep daha iyisi için sürdürüyoruz.

Makro Kurumsal, İstanbul başta olmak üzere birçok işletmenin temizlik malzemeleri ve diğer birçok ürünün tedariğini sağlarken kendi markalarına yaptığı yatırımlarla da büyümesini devam ettirmektedir. 

www.temizlikpazarim.com

İlandır.