Mutlu Evim’in yukarıda yazılı olan senaryo ve benzeri durumların genel olarak tüketicilerin sürekli karşılaştığı bir problem olduğunu tespit etmesi aslında çok kolay olmadı. Malumunuz iyi niyetli ve kötü niyetli kullanıcılar diye bir sınıflandırma var. Mutlu Evim yukarıda vakaya benzer iyi niyetli kullanıcıları hedefleyerek, mevcut bankacılık ve kredi sektöründe, kredi kartsız senetle taksitli alışveriş sistemlerini dahada geliştirerek, çok daha kaliteli ve bol çeşit ürün aranjmanıyla hizmetlerini bir adım ileriye taşıyan mutlu evim web addresi www.mutluevim.com.tr ‘dir. 

Kredi kartsız alışveriş sizlerinde bildiği üzere iyi yanları bir yana dursun, riskleri de beraberinde getirebiliyor. Örneğin kredi kartsız taksitli alışveriş sistemini baz alarak bir cep telefonu aldınız. Telefonunuz arıza yaptı. Ürünü kredi kartı olmadan senetle takstili alışveriş hizmeti aldığınız işletmeye götürüp probleminizi dile getirdiniz. Fakat alışverişi yapmış olduğunuz işletme, ürünün arkasında durmadı. Hemen akabinde şikayetler, resmi makamlara verilen dilekçeler, yapılan başvurular vs gibi bir dizi olay sizi bekliyor. Emin olmanız gereken husus ise, bu işlemleri yapmanız ve harcayacağınız zaman, sorun çözülse dahi, ürünün size olan maliyetini iki katına kadar çıkarabiliyor. Peki Mutlu Evim kredi kartsız alışveriş hizmetinde, bu risk grubunun hangi tarafında duruyor? Riskli olan mı, yoksa risksiz olan mı? 

Adımızdan da anlaşılacağı üzere mutluluk üzerine kurulmuş olan Mutlu Evimiz , mutluluğun merkezi olmak için riski göze almayacaktır. Mutlu Evim’de bir önce ki paragrafta senetle taksit konusu üzerine dile getirdiğimiz olumsuzluklarla karşı karşıya kalmazsınız. Tükiye’nin önde gelen kemikleşmiş kurumsal firmalarıyla partnerliğini en üst seviyede tutan Mutlu Evim, yapmış olduğu tüm partnerlik anlaşmalarında tüketici haklarını göz önünde bulundurmuştur. Taksitli alışveriş hizmetlerinde daha önce sektörel olarak yaşanmış olan problemleri, aksaklıkları belirleyerek, işleyiş düzenini ve hizmet anlayışını oluşturmuştur. Kredi kartsız taksitli alışveriş için tıklayınız. Mutlu Evim bünyesinde ki bu anlayışla beraber yeni bir kimliğe kavuşmuştur. 

İlandır.