Uyku keyfinizi üst noktalara taşıyan yatak odası takımı modelleri, çağdaş çizgiye sahip formları ile son derece şık ve estetik ortamlar elde etmenize zemin hazırlıyor. Başlık yapıları ve yan kısımlarının eklektik detaylarıyla stilini belli eden modeller, yatakların rahatlığı baz alan kumaşlarıyla beraber daha kusursuz bir kullanım avantajı veriyor.

Enza Home Tasarımlarında Ferahlık Esintisi

Yenilikçilik kıstasını kendine her daim vizyon edinen konsept markası Enza Home, göz zevkinizi okşayan estetik yatak odası çeşitleriyle üst düzey konfor isteyenlere mükemmeli yaşatıyor. Her biri ince bir tasarım anlayışıyla üretilen modeller, kaliteli malzemelerden üretildikleri için sağlığınızı ve rahatlığınızı her zaman ön planda tutuyor.

Yatak odası takımları genellikle komodin, şifonyer, ayna ve dolap gibi tamamlayıcı parçalarla beğeniye sunuluyor. Yatakların destekleyici parçalar, zarif formları sayesinde yuvanızı ferahlık rüzgarlarının esintisine kaptırıyor. Özellikle geniş depolama alanları ve modül zenginlikleriyle dikkati çeken dekoratif dolaplar, dağınıklığa son vererek ortamın daha muntazam şekilde görünmesine destek oluyor. Ahşabın ve metalin uyumunu zıt renklerle birleştiren yataklar ise vücudunuzu birebir saran ideal tasarımları ile yorgun geçen gününüzü konforla sonlandırmanızda size eşlik ediyor.

Yatak Odanızı Modernizmin Büyüsüyle Süsleyin!

Katolog ve web sitesinde vermiş olduğu dizayn fikirleriyle mobilya markasından öteye geçerek evinizin dekorasyon rehberliğini üstlenen ve beğendiğiniz estetik parçalarla kendi yatak takımınızı kurmanıza imkan tanıyan Enza Home, konforun hakimiyetinde olan seçkin takımlarıyla her sezonda göz dolduruyor.

Klasik, retro ve vintage gibi değişik stilleri devreye sokan yatak odası takımları, evinizi tekdüze dekorasyonlardan arındırarak daha yenilikçi bir dünyaya dahil ediyor. Yaşanılası ortamlar oluşturan markanın Bolera, Born, Visage serileri daha çok sadeliğin hakimiyetiyle minimalist duruşa ışık tutuyor. Piero, Zen, Polka yatak koleksiyonları ise odanızda detaycı ve samimi bir dekorasyon amaçlıyor. Fiziksel özellikleriyle stilize mekanlara imza attıran ve odanızı modernizmin büyüsüyle süsleyen koleksiyonlar, ayrıca markanın ince ruhuna da vurgu yapıyor.

Yaşamın Pratik ve Ergonomik Ekseni Enza Home'da

Şık detaylarıyla ve canlı renkleriyle her koleksiyonda ayrı bir zarifliğe dikkat çeken yatak odası takımı modelleri, fonksiyonel özellikleri sayesinde hayatınızda pratik ve ergonomik bir eksen çiziyor. Rahat, estetik ve dayanıklı öğelerin birlikteliğini gözler önüne seren takımların parlak akrilik yüzeyleri çizilme gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Dolapların özel frenli ray sistemleri kolay açılma sağlarken, kumaş kapakları da kolay temizlenme avantajı veriyor.

Estetiklik duygunuzu konuşturan Enza Home, yurt içinde ve yurt dışında yer alan 150 mağazasında mobilyadan, halıya, aydınlatmaya kadar 2000'e yakın ürün çeşidi ile evinizi renklendirmeye devam ediyor. Müşterilerine dekorasyon rehberi olma mottosuyla hizmet veren markanın en yakın satış noktalarınızı ziyaret ederek huzuru ve sıcaklığı her sezon tazeleyen yatak odası takımı çeşitleri arasından evinize yakışır modeller seçebilirsiniz.

İlandır.