Yaz mevsimi geliyor ve önümüz Ramazan ayı. Tatil severler için Ramazan Bayramı'nın önemli bir fırsat oluşturduğunu biliyoruz. Düzenlenen Ramazan Bayramı turları, biraz daha geniş bir eksende dünya genelinde fırsatlar sunuyor. Türkiye’nin en geniş tur alternatifi sunan, Fransa merkezli tur şirketi Café Tur; 16 yıldır turizm sektörünün içinde bulunuyor ve her gün hareketli olarak 340 farklı destinasyona yurt dışı tur düzenliyor. Bu destinasyonlardan biri de İspanya. Siz ve aileniz için en ideal ve unutulmaz bir tatil arayışındaysanız, bu konuda İspanya tercihi ile son derece isabetli bir adım attığınızı söylemek mümkün olacak. Hem doğal hem de tarihi güzellikleriyle iyi bir tatil destinasyonu olan İspanya, mükemmel bir tatil bölgesi ve olağanüstü özelliklere sahip. Tarihe meydan okuyan güzellikler, İspanya’nın her yerinde karşınıza çıkabilir. Eğer bu güzel ülke için tatil planı yapıyorsanız bu planı oldukça geniş tutmaya çalışın. Çok farklı ve güzel şehirler, tatil için mükemmel bir şekilde alt yapı oluşturup, sizi bekliyor olacak.

İspanya’nın belki de sembolü konumunda olan başkent Madrid, tüm görkemiyle ve güzellikleri ile sizi bekliyor. Madrid turları İspanyol kültürünü, mimarisini ve geleneklerini yakından tanımak ve yaşamak için harika bir fırsat sunuyor.

İkinci olarak; Barcelona turları, mutlaka yaşayıp görmeniz gereken olağanüstü bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. İspanya’nın Katalan bölgesinin hem şehir yapısını hem de halkının misafirperverliğini görmek için bu turlara mutlaka katılmalısınız.

İspanya’nın önemli tatil noktalarından biri de kuşkusuz İbiza. İbiza turları size gerçekten muhteşem bir yaz tatili için tavsiye edilecek ayrı bir güzellik.

İspanya’nın güneyinde turizm ve tatil konusunda son derece hareketli günler, özellikle yaz mevsiminde daha çok yaşanıyor. Akdeniz’in olağanüstü imkânlarını bir fırsata çeviren güzel ülke, çok fazla tatil beldesi ile tanınıyor. Aradığınız muhteşem tatil, Avrupa’nın kültürel miraslarını bünyesinde bulundurduğu gibi, doğal güzellikleri ile de sizi karşılayacak.

Café Tur’un oldukça uygun fiyatlı tur paketleri ile unutulmaz bir tatil yaşamaya hazır olun. Özellikle paketlerin esnek olması ve her gün hareketli turlar, kısıtlı tatil zamanlarını ayarlayabilmek adına çok avantajlı. İspanya’yı yakından tanımak ve unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız Café Tur’un web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İlandır.