Özellikle koltuk konusunda mobilya sektörü her geçen sürede kendini yenilemek de ve müşterilere daha şık tasarımlarla merhaba demektedir. Bu yeniliğe ve gelişmeye kendini kaptırmış olan markalardan Berke Mobilya, koltuk takımı modellerinde, müşterilerin beklentileri doğrultusunda hareket eden ve başarılı modellere imza atan bir firmadır.

Koltukların şık olması kadar rahat olması da, sürekli oturulan koltuklar için son derece gerekli bir özelliktir. Televizyon karşısında uzun süre vakit geçirenler için, koltuğun yatak rahatlığında olması ise paha biçilemez. Bu noktada rahatlığı her beklentinin karşılığı niteliğinde sunan Berke Mobilya son dönemin koltuk modasına berjer detayları ile alıcı karşısına çıkmaktadır.

Oturma Odaları İçin Rahat Koltuk Takımları

Günün çoğunu evde geçirenler için ya da işten geldikten sonra koltuktan kalkmak istemeyenler için rahat koltukların yeri doldurulamaz. Salon içinde koltuk takımı tercih edenler için modern görünümler ile göz alıcı güzellikte olan modeller, misafirlerin layığı ile ağırlanmalarında en büyük görevi üstlenmektedir. İhtişamlı ve isteğe göre sade modeller, her anlamda son yılın modasını çağrıştıran özelliklere sahiptir. Aynı zamanda uzun süre kulanım garantisi ile yıllar boyunca sıkılması mümkün olmayan şıklıktaki koltuk takımları modelleri sayesinde, her gününüz misafir konforunda geçecektir.

Berke Country Koltuk Takımları

Koltuk ihtiyacı herkes için aynı olan bir konu olmasına karşın dekorasyonda koltuk takımı kavramı pek çok işi için farklı anlamlara denk gelmektedir. Evinin her köşesinde şıklığı elden bırakmak istemeyenlerin beğenisini kazanması garanti olan birbirinden göz alıcı modeller, Berke mobilya bünyesinde yer alan ürünlerdir. Tasarımlardaki zarafet ve fonksiyonellik boyutu, koltuk takımı seçiminde ilk tercihin Berke Mobilya’dan yana olmasına neden olmaktadır. Açıldığında yatak olabilen ve bazalı country koltuk modelleri ile eviniz hem şık koltuklara sahip olabilir hem de yatılı misafirler için artı çözüm yollarına ihtiyaç duymanıza gerek kalmaz. Her evin genel havasına uygun renk seçenekleri ve çiçekli motiflerin yer aldığı leke tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaşlar sayesinde, çocuklu aileler bile, en şık koltuk modellerine Berke Mobilya farkıyla sahip olabilir.  Avangart tasarımlı bir koltuk modeli videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Avangard Yatak Odası Modelleri

Bir evin her odası sahipleri için oldukça önemli olsa da yatak odasının özel bir yer olmasından dolayı dekorasyonundan düzenine kadar daha çok özen gösterilen bir yer olmasına neden olmaktadır. Yeni evlenecek olan çiftler bu noktada şık bir yatak odası modellerine sahip olmak için pek çok mağaza dolaşmak zorunda kalmaktadır. Model ve fiyat uyumu olmayan firmalar, evlenecek olan ya da evini yenileyecek olanların bütçelerini göz ardı ederek kendi maddi çıkarları doğrultusunda fiyat belirlemektedir. Berke mobilya bu konudan sıkılmış olanların imdadına yetişe ve avangard yatak odası modelleri ile her yaştan çiftin karşısına çıkmaktadır. Zarif ve göz alıcı tasarımlara sahip olan modeller, çoğu zamanı burada geçirme isteği uyandıracaktır.  Örnek avangart yatak odalarından birini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonunda Neler Olmalı?

Takım olarak satılan yatak odası takımları, satın alacak olan kullanıcıların işini kolaylaştırsa da, herkesin kendi tarzına ve bütçesine uygun modeli bulması epey zaman almaktadır. Bu noktada müşterilerine birbirinden şık mobilyalar arasından kolay seçim yapabilme imkânı sunarken, bütçe ve tarz konusunda da çeşitlilik ve kolaylık her zaman Berke Mobilya çatısı altında bulunan olanaklar arasındadır. Mobilyanın modası olmaz diyenlere inat her yıl yenilenen ve bu konuda rakiplerinden önde bulunan bir marka olarak, gösterilen ilgiye layık olmak için gerekenler fazlasıyla yapılmaktadır.

2016 Ekonomik Yemek Odası Modelleri

Ekonomik kavramı mobilya ürünlerinde çok fazla tercih edilen bir kavramdır. Bu noktada Berke Mobilya ürünlerinde zaman zaman yaptığı indirimli fiyat uygulamaları sayesinde, kalitesinden hiçbir şey kaybetmeyen ancak fiyatı ile her bütçenin dostu niteliğinde olan ürünleri satışa sunmaktadır. Ekonomik yemek odası modelleri de yine modern ve şık tasarımları ile her salonun dekorasyonuna uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Konsol ve masası ile tam bir uyumun yakalandığı takımlar, dar bütçe ile evlenen ya da salon dekorasyonunu değiştirenler için en ideal bir seçenektir. Ahşam yemek odası modelleri ve beyaz renkteki kaliteli mobilyalar, her evin ihtiyacını ekonomik boyutlara taşıyacak niteliklere sahiptir.

Yemek Odası Seçiminde Konsol Seçimi Nasıl Olmalı?

Yemek odası arayışı içindeyken akıllara kazanan birbirinden şık konsol modelleri, mutfak eşyalarına düzen katarken, salon dekorasyonunda hayranlık duygularının canlanmasına neden olmaktadır. Farklı tasarımlara sahip ayna detayı ile modern evlerin en çok tercih ettiği mobilyalardan biridir. Mevcut bir yemek masasına takım oluşturmak için konsol modeline bakılıyorsa, Berke Mobilya ürünleri arasında mutlaka evinizdeki masaya uyum sağlayacak şıklığa sahip model, bulmanız mümkündür. Bu noktada mobilyalar arasındaki renk uyumunda en üst seviyeyi tutturmaya özen göstermek önemlidir. Örnek yemek odası modellerinden birini aşağıdaki videoda inceleyebilrsiniz.

Yemek Odaları İçin En Şık Sandalye Modelleri

Yemek odalarında geçirilen zamanın çoğunun sandalye üzerinde geçmesi, satın alınan sandalye modelinin hem konforlu olması hem de göze hitap etmesi gerekir. Sandalye modellerinde renkli tasarımlara yer veren Berke Mobilya, kaliteli kumaşları birbirinden şık ve modern sandalyelerle buluşturmuştur. Uygun fiyatlı olmaları, yemek odası takımları için sandalye takımı almayı düşünenlerin işlerini kolaylaştırırken, bir yandan da salonun en önemli köşesinde yer alan eşyalarında oldukça şık olmalarına olanak sağlamaktadır.

Berke Mobilya online satış sitesinde 7000’in üzerinde mobilya ve ev dekorasyon ürünüyle tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ve montaj hizmeti vermektedir. Tüm ürünlerini incelemek için www.berkemobilya.com.tr adresine tıklayabilir yada +90 212 436 00 87 numaralı telefondan ürünler hakkında destek alabilirsiniz.

İlandır.