Gayrimenkul sektöründe kalite ve güven odaklı nitelikli projelere imza atan İhlas Yapı, Ispartakule’de aile konseptiyle hayata geçirdiği Bizim Evler 7’de avantaj sunmaya devam ediyor.  Başta Metro olmak üzere artan ulaşım ve devlet yatırımlarıyla alıcıların ilgisini çeken Bizim Evler 7, güzergâhı netleşen Kanal İstanbul (Yeni İstanbul Boğazı) manzarasıyla da yatırımcılarına yüksek prim sağlayacak.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM bağlantı yolları, Metro ve banliyö hatları, 3. Havalimanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü ve Kanal İstanbul gibi dev projenin kesişim noktasında yer alan Bizim Evler, Ispartakule’yi cazibe merkezi hâline getiriyor.
Kanal İstanbul projesinin hemen yanı başında yer alan Bizim Evler’de oturanlar Marmara Denizi ve Yeni İstanbul Boğazı’nı görme fırsatı yakalayacak. Aile öncelikli yaşam sunulan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor.  Her zevke hitap eden, modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 7’de  2+1 daireler 507 bin TL’den başlıyor. En güzel aile ortamı ve komşuluk ilişkilerine sahip  Bizim Evler 7, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor.
Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescit bulunuyor.
Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.