BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Milli Takım'a büyük korku! Tüfeklerle aşağıya indiler...

EURO 2016 şampiyonası için Fransa'da bulunan Milli Takım, kazada trafikte kaldı. Terör olaylarının alarm vermesi nedeniyle de polisler ellerindeki tüfeklerle Milli Takım'ın otobüsünün etrafında güvenlik koridoru oluşturdu.

08.06.2016 - 10:33
Milli Takım'a büyük korku! Tüfeklerle aşağıya indiler...

Milli Takım, Fransa'ya ayak basar basmaz trafikte mahsur kaldı. Ay Yıldızlı ekibin Marsilya-Saint Cyr Sur Mer arasındaki karayolundaki macerası sırasında takım otobüsü trafikte kaldı. Yaşanan büyük bir trafik kazasında 3 kişinin öldüğü ve çok sayıda ambulansın olay yerine sevk edilmesi nedeniyle milli takım kafilesi yaklaşık 30 dakika kazanın ortasında bekledi.

TÜFEKLİ KOMANDOLAR İNDİ

Bu sırada A Milli Takım kafilesini koruyan Fransız ve Türk sivil polisler araçlarından indi. Terörle Mücadele komando ve polisleri de ellerindeki tüfeklerle inip takım otobüsümüzün çevresini güvenlik koridoruna aldı.

OTOBÜSTE BEKLEYİŞ VE FARKLI DUYGULAR

Bu sırada hem espriler, hem farklı senaryolar hem de tedirginlik A Milli Takım otobüsünde birbirine karıştı. Terör olaylarının Fransa'da yaşanacağı iddiaları ve ayak basar basmaz yaşanan bu kaza sonrasında bazı oyuncular tedirgin oldu.

Ardından milli takım kafilesi için köylerin içinden ayrı bir güzergah açıldı. Ve ay yıldızlılar normalden 1 buçuk saat daha geç takım oteline ulaştı.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT