BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

İşte Bilic'in EURO 2016 favorisi

West Ham United teknik direktörü Slaven Bilic,''Fransa, ev sahibi olduğu için değil, Didier Deschamps önderliğinde takım içinde iyi bir atmosfer yakaladığı için favori" açıklamasını yaptı.

10.06.2016 - 16:14
İşte Bilic'in EURO 2016 favorisi

West Ham United Menajeri Slaven Bilic, 15.Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi görüşlerini paylaştı. Şampiyonada forma giyecek oyuncularını dikkatli bir şekilde takip edeceğini söyleyen eski Beşiktaş ve Hırvatistan Milli Takımı Teknik Direktörü Bilic, Fransa'yı favori gösterdi.

"EV SAHİBİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL"

Fransa, ev sahibi olduğu için değil, Didier Deschamps önderliğinde takım içinde iyi bir atmosfer yakaladığı için favori" diyen Bilic, 'Fransa'da genç ve tecrübeli oyuncuların uyumu üst düzeyde. Pogba ve Griezmann gibi genç olmasına karşın oldukça başarılı isimler var" diye konuştu.

Bilic, 2006-2012 yılları arasında çalıştırdığı Hırvatistan Milli Takımı hakkında da konuştu. Bilic'e göre Hırvatistan, Türkiye'nin bulunduğu D Grubu'ndan çıkıp, ileriye gidebilecek kapasitede.

İNGİLTERE SÜRPRİZ YAPABİLİR

Hırvat teknik adam, 2014 Dünya Kupası'ndan büyük bir hayal kırıklığıyla dönen İngiltere'nin de sürpriz yapabileceği görüşünde. İngiltere'nin hazırlık maçlarındaki performansını beğendiğini söyleyen Bilic, takımın enerjisinin ve inancını yüksek olduğunu belirtti.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT