BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Arda Turan'a teselli Barcelonalılar'dan

Milli Takımımızın kaptanı Arda Turan, Türk seyirciler tarafından ıslıklandı. Maç sonunda yanında Barcelonalı takım arkadaşları vardı.

18.06.2016 - 00:29
Arda Turan'a teselli Barcelonalılar'dan

İspanya'ya 3-0 mağlup olduğumuz maçta Arda Turan'a teselli Barcelonalı takım arkadaşlarından geldi.

Maçın ikinci yarısında topu ayağına aldığı zaman sürekli olarak ıslıklanan ve bir ara "Arda dışarı" tezahüratlarının hedefi haline gelen Arda Turan, seyircilerle de diyaloğa girdi. Morali oldukça bozulan Milli takımımızın kaptanı Arda Turan'ı saha içerisinde takım arkadaşları da tekrar motive etmeye çalıştı.

Maçın ardından Arda Turan'ın Barcelona'dan takım arkadaşları Andres Iniesta başta olmak üzere Gerard Pique, Sergio Busquets ve Jordi Alba teselli etti. Özellikle Andres Iniesta, maç sonunda Arda Turan ile uzun bir sohbet etti.

ANDRES INIESTA: "BU DURUMLAR, ÇOK ZORDUR"

Andres Iniesta, maç sonunda Arda Turan ile ilgili olarak, "Bu tarz durumlar bir oyuncu için zor durumlardır. Kendi taraftarınız tarafından ıslıklanmak hoş bir durum değil. Beni de üzdü açıkçası Arda adına. Ben, Arda'nın ülkesini ne kadar çok sevdiğini ve kaliteli bir insan olduğunu biliyorum. Ben kendisine gelecek için başarılar diledim. Kendisi benim takım arkadaşım. Onun da başarılı olmasını istiyorum." dedi.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT