BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Fatih Terim'den son dakika kararı

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, alınan kötü sonuçların ardından Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'le toplantı kararı aldı.

19.06.2016 - 14:16
Fatih Terim'den son dakika kararı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, EURO 2016'da peş peşe kaybedilen Hırvatistan ve İspanya maçlarının ardından kritik bir karar aldı.

TOPLANTI YAPILACAK

Halen milli takımımızın Marsilya'daki kampında bulunan Terim, bugün öğleden sonraTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelecek. Demirören'in Cannes şehrindeki evinde gerçekleşecek görüşmede milli takım ile ilgili durum değerlendirmesi yapılacak.

TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı'nın da katılacağı kritik toplantıda, Fatih Terim'in milli takımdaki görevine devam edip etmeme kararının konuşulması bekleniyor.

OPERASYON BAŞLIYOR

Fatih Terim hatırlanacağı üzere, 3-0 kaybettiğimiz İspanya karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada bazı oyuncularının kendisinde hayal kırıklığı oluşturduğunu dile getirerek takımda operasyon yapacağının sinyallerini vermişti. Terim'in bugünkü toplantıda, kadroda bir daha şans vermeyeceği oyuncuların isimlerini de açıklaması bekleniyor.

Terim, toplantının ardından Marsilya'ya dönerek milli takımın akşam antrenmanında yer alacak.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT