BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Rıdvan Dilmen, istediği rakibi açıkladı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen bir televizyon programında canlı yayına bağlanarak, "Rakip olarak kimi istersin deseler ben Galler'i isterdim" açıklamasını yaptı.

22.06.2016 - 10:30
Rıdvan Dilmen, istediği rakibi açıkladı

A Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti'ni yenerek umutlarını sürdürdüğü maçın ardından Rıdvan Dilmen NTV'de canlı yayına bağlanarak maç ile ilgili yorumlarını paylaştı.

Rıdvan Dilmen, "Ben 60'a kadar 1-0'ı koruruz inşallah diye düşündüm. Son 10 dakika maç oynanmayacaktı zaten Çekler bırakacaktı tamamen. Hatta Sivok'u bile santrafor oynatabilirlerdi. Kaldı ki orta sahadan bir oyuncu çıkarıp ikinci santraforu sokunca bence biz anahtarı orada açtık. İnşallah bugün Belçika da kaybetmez.

"ÜÇÜNCÜLÜK RAKİBİMİZ ÇEKLERDİ"

Turnuvanın içinde olduğumuz için mutluyuz. Çocuklar da moralli. İnşallah bugün akşam da iyi sonuç çıkar bizim adımıza. Gruba baktığımız zaman üçüncülük mücadelesi Çek Cumhuriyeti ile bizim aramızda gözüküyordu. Biz olduk. Senaryo ancak böyle doğru gidebilir ve doğru gitti.

"BEN RAKİP OLARAK GALLER'İ İSTERİM"

Ben İrlanda'yı hiç beğenmedim. Elenmesine rağmen Ukrayna fena bir takım değil. Galler'e gelince en önemli oyuncuları 7 numaralı oyuncu. Oyun kurucu niteliğinde oynuyor. Yani rakip olarak kimi istersin deseler ben Galler'i isterdim. Net söyleyeyim bunu. Çünkü Rusya maçı aldatıcı olabilir. Rusya'nın elenmesi gerekiyordu. Almanlar geleceğine Galler'in gelmesi A Milli Takım için bir avantaj..." diyerek sözlerini tamamladı.

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT