BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Hazırlayan: Murad Tamer murad.tamer@tg.com.tr
Euro 2016
 

Terim'den İngilizce şov

2-0 Çek Cumhuriyeti zaferi sonrası morali yerinde olduğu gözlenen Fatih Terim'in, basın toplantısında Milli Takım'ın sloganı haline gelen "Biz bitti demeden bitmez" sözünü İngilizce'ye çevirmesi salonda gülüşmelere neden oldu.

22.06.2016 - 11:52
Terim'den İngilizce şov

EURO 2016'da önce Hırvatistan daha sonra İspanya maçlarını kaybeden A Milliler, Çek Cumhuriyeti'ni Burak Yılmaz ve Ozan Tufan'ın golleriyle 2-0 yendi. Maç sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Terim'in moralinin yüksek olduğunu gözlenirken, bir gazetecinin "UEFA bir hata yaparak şansınız olmadığını söyledi, tarih profesörüyle sorununuz olduğunu söylediniz belki de yarın matematik profesörüyle sorununuz olacak" şeklindeki sözlerine ilginç bir karşılık verdi.

Terim, Milli Takım'ın sloganı olan "Biz bitti demeden bitmez" sözünü İngilizce'ye çevirerek, "So nothing ever end... Until we say so" diyerek gazeteciye yanıt verdi. Terim'in cevabı toplantı salonunda gülüşmelere neden oldu.

 


"Biz bitti demeden bitmez" sloganının İngilizce tercümesi, Milli Takım otobüsünün üzerinde de yer alıyor: "It's not over until we say it's over" 

  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
PUAN DURUMU
Reklamı Geç
KAPAT