Yaman ve Avukat Selim, Kenan' ı cezaevinden çıktığında almaya gitti. Kenan, özgürlüğün verdiği heyecanla koşmaya başladı. Arkasından arabayla giden Yaman ve Selim, o yorulunca onu almak için durdular. Bu sırada yoldan elinde ekmekle bir çocuk geçiyordu. Avukat Selim, çocuğun başını okşayarak 'Kenardan git aslan parçası, ne çıkacağı belli olmaz yolun ortasından yürüme, tehlikeli' dedi. Bu sözler Berkin Elvan gündemi yaşanan sosyal medyada olay yaşattı ve dillenmeye devam edecek. Medcezir' de Berkin Elvan' ın anılması sevenleri tarafından takdirle karşılandı.
MEDCEZİR SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ...
Asım Şekip Kaya'ya büyük sürpriz!

Asım Şekip Kaya, Yaman'a borcunu ödemek için kızlarından özür diler. Ancak bu özür Ender için, babasının Reyhan Arsen'den bir kızı daha olduğu gerçeğinin gölgesinde kalır. Ailesindeki dengeleri altüst edecek bombanın pimi, artık Ender'in elindedir. 15.03.2014

MEDCEZİR SON BÖLÜMÜ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Sude hain planlarını uygulayabilecek mi?

Sude'nin Asım Şekip Kaya'yla yakınlaşmak için hazırladığı akşam yemeği büyük bir yüzleşmeye sahne olur. Öte yandan Eylül'ü mutlu etmek için üvey annesi Gamze'nin hazırladığı sürprizin etkisi büyük olacaktır.   Medcezir 26.bölüm full izle. Medcezir son bölüm full izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı.

MEDCEZİR'DE BERKİN ELVAN GÖNDERMESİ

Gezi Parkı olayları sırasında başına gaz fişeği isabet ettikten 269 gün sonra hayatını kaybeten Berkin Elvan için Medcezir dizisinde bir gönderme yapıldı. Medcezir dizisinde Berkin Elvan için yapılan göndermenin ardından sosyal medyada bu konu çok konuşuldu.

SOSYAL MEDYA SALLANDI

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynadığı Medcezir dizisinde ki Berkin Elvan göndermesi geceye damgasını vurdu. Gezi Parkı olayları sırasında Okmeydanı'nda başına gaz fişeği isabet eden Berkin Elvan 269 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitirdi. Berkin Elvan'ın ölümünün ardından herkes bu durum hakkında ki görüşünü farklı şekilde belirtirken Medcezir kısa ve öz bir gönderme yaptı.

Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) abisi Kenan'ın hapisten çıktığı sahnede avukat Selim Karakterini canlandıran Barış Falay, yoldan elinde ekmekle gecen küçük cocuğa; "Aslan yavrusu yoldan değil kenardan yürü, başına bir şey gelmesin; ne çıkacağı belli olmaz" dedi.

Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili bir göndermede bulundu iddiaları sosyal medyayı salladı.

Şevval ?@kalemkadin  4 dk.
yolda yürüyen elinde ekmek taşıyan çocuğa "kenardan yürü oğlum yolda ne çıkacağı belli olmaz" diyen dizi helal olsun #medcezir

Özlem. ?@cokmubarekliyim  5 dk.
Helal olsun #medcezir senaristlerine,yönetmenine,oyuncularına! Ekmek ve çocuklu ince mesaj!Çok iyiydi!

özgürözbulut ?@zgrzblt  5 dk.
Helal olsun sana #medcezir  , elinde ekmek olan çocuk ! Berkin'i andılar .  Çocuklar ölmesin

Eda Azap ?@EDAAZAP  5 dk.
Medcezir dizisinde Berkin Elvan'a atıf yapıldı "Aslan parçası yavaş nerede ne çıkacağı belli olmaz"(eli ekmek tutan bir çocuk) Şaşırtcı,hoş
 
Ahmet Şinoforoğlu ?@AhmetSinofor  5 dk.
#medcezir yine gönderme yaptı. Elinde ekmek ile eve giden bir çocuğu "neyin geleceği belli olmaz, kenardan git" uyarısında bulunuldu.

Berkin Elvan'ın ölümü damga vurdu

Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisinin bu akşamki bölümüne Berkin Elvan göndermesi damgasını vurdu.
 

Medcezir, Star T V'nin izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir son bölümüyle ekran lara geldi. Medcezir 26. bölümde birbirinden ilginç olaylar yaşandı.

Medcezir son bölüm izle. Medcezir yeni bölümü seyirciyi ekrana kilitledi. Medcezir yeni bölüm izle linki haberimizin detayındadır. Medcezir 26. bölüm fragmanı burada. Medcezir izle linki yani Medcezir son bölüm izle linki bu akşam haberimize eklenmiştir. Tüm okuyucularımıza iyi seyirler dileriz.

Sude'yle Mira arasında devam eden küskünlük, Mira'nın adımıyla sona erer. Eve geri döndüğünde, Mira kendisini bekleyen tehlikeyle gecikmeli olarak yüzleşir. Yaman ve Mira ipuçlarını birleştirdiğinde karşılarına çıkan isim nefeslerini keser.

Yaman'ın hayatında yeni bir sayfa mı açılıyor?

Tozludere'deki evlerinin yıkılacağını öğrenen Yaman, Selim'le birlikte mahalleye gittiklerinde tahmin etmedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Selim, Yaman'ın hayatındaki Tozludere sayfasını tamamen kapatmak üzeredir.  Medcezir 26.bölüm full izle. Medcezir son bölüm full izle. Medcezir yeni bölüm fragmanı.

Öte yandan Kenan'dan gelen sürpriz haber  Yaman'ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına neden olur.

ÇAĞATAY ULUSOY VE SERENAY SARIKAYA AŞKI SON SÜRAT

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy çifti, Rumeli Kavağı'ndaki bir balıkçıda arkadaşlarını bir araya getirdi.

Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, önceki akşam arkadaş gruplarıyla Rumeli Kavağı'ndaki bir balıkçıda buluştu. Ünlü çift, mekandan ayrı araçlarla ayrıldı.

Gazetecileri görünce rahatsız olan Serenay ile Çağatay; daha sonra güzel oyuncunun Kanyon'daki dairesinde yeniden bir araya geldi.