Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un hayatının kaybetmesinin ardından, Rahmi Koç, oğluna ilk müdahalenin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi'ne teşekkür mektubu yazdı.

Ünlü iş adamı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç'a ilk müdahalenin yapıldığı Beykoz Devlet Hastanesi'ne teşekkür mektubu gönderdi. Beykoz Devlet Hastanesi Başkekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu'ya hitaben yazılan mektupta, "Oğlum Mustafa'nın geçtiğimiz Perşembe günü acil servisinize getirilmesi sırasında doktorlarınızın gösterdiği olağanüstü gayrete rağmen maalesef kendisini kaybettik. Allah'ın takdiri demekten başka çare bulamıyorum. Zatıailinizin, doktorlarınızın ve çalışanlarınızın gösterdikleri çabaya ailem ve şahsım adına candan teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Rahmi M. Koç" denildi. Mektubun sonuna yazılan notta ise herhangi bir konuda borçları olduğu takdirde verilen telefonların aranması istendi.
 

 
Hurriyet.com.tr’nin ulaştığı bilgilere göre söz konusu mektup Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları arasında paylaşılmıştı. Fakat daha sonra bir kişi bu mektubu sızdırdı. Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu’nun mektubun sızmasından dolayı çok üzgün olduğu öğrenildi.