İzmir'in Buca ilçesinde, evde çıkan yangının söndürülmesinden sonra bir kadına ait ceset bulundu.

ÖLDÜRDÜĞÜ KADINI BAZANIN İÇİNDE SAKLADI

Adının Funda Özdemir olduğu belirtilen kadının, bıçaklanıp öldürüldükten sonra bazanın içine saklandığı, üzerine yatak konulduktan sonra da ateşe verildiği belirlendi.

POLİS NİŞANLISINI ARAMAYA BAŞLADI

Polis, genç kadını nişanlısı olarak tanıtan ve evi kiralayan bir kişi ile arkadaşını aramaya başladı.

DUMANLAR ÇIKMAYA BAŞLADI

Gece saat 03.30 sıralarında Kuruçeşme Mahallesi, 205/27 Sokak'taki apartmanın zemin katından dumanlar çıkmaya başladı.

İTFAİYE YANGINA MÜDAHALE ETTİ

Alevlerin etkisiyle camların patlaması üzerine uyanan vatandaşların haber vermesiyle polis ve itfaiye ekipleri adrese gitti.

BAZADAN KADIN CESEDİ ÇIKTI

Yangının kontrol altına alınıp soğutma çalışmalarının tamamlanmasından sonra evdeki incelemede, baza içerisinde bir kadın cesedi bulundu.

ADLİ TIP KİMLİĞİNİ TESPİT ETTİ

Nöbetçi savcının incelemesinden sonra Adli Tıp Kurumu'na gönderilen cesedin, 25 yaşındaki Funda Özdemir'e ait olduğu saptandı. Evin, yaklaşık iki ay önce Funda Özdemir'i nişanlısı olarak tanıtan bir erkek tarafından kiralandığı ortaya çıktı. Evi kiraya veren kişinin ise, yakında bir sokak üzerinde oto yıkama işleri yaptığı saptandı.

POLİS 'DİYARBAKIRLI EMRAH'I ARIYOR

Polis, olaydan sonra ortadan kaybolan, 'Diyarbakırlı Emrah' olarak tanınan Funda Özdemir'in nişanlısı ile arkadaşını aramaya başladı. Ev sahibi ise, internet ilanından evi bulan kişinin ikinci kiralarını ödemediğini, kaybettikleri kontratı yeniden yapmak ve kirayı almak için de olay günü akşam saatlerinde telefon görüşmesi yaptıklarını anlattı.

TELEFON NUMARASI NİŞANLISININ ÜZERİNE ÇIKTI

Bu arada Diyarbakırlı Emrah'ın kullandığı cep telefonu numarasının da yine Funda Özdemir adına kayıtlı olduğu anlaşıldı.