Anasayfa > MAGAZİN > Kurt Seyit Ve Şura 1. Bölüm 2. Fragmanı - İZLE

Kurt Seyit Ve Şura 1. Bölüm 2. Fragmanı - İZLE

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Kurt Seyit Ve Şura dizisinin 2. Fragmanı fragmanı yayınlandı.

Kurt Seyit Ve Şura 1. Bölüm 2. Fragmanı - İZLE

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ' Kurt Seyt ve Shura ' dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura'nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta'dan işgal altındaki İstanbul'a, 1920'lerin Pera'sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı 'Kurt Seyit ve Şura' Mart'ta Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.

Nermin Bezmen'in 'Kurt Seyt ve Shura' adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya'sından 1920'lerin İstanbul'una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor.

Yayınlanma tarihi: 13 Oca 2014 Pazartesi

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Etiketler: kurt seyit şura dizisi, kurt seyit ve şura ne zaman başlayacak, kurt seyit ve şura yeni fragman izle, kurt seyit ve şura 2. fragman izle, Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizi fragman,