Kanal D'nin kış aylarında yayınlanamaya başladığı Ay Yapım'ın yapımcısı olduğu, Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisi düşük reytingler nedeniyle yayına ara vermişti. Sosyal medyada büyük ilgi gören dizi Haziran ayında yeniden yayınlanmaya başlamıştı. Ancak sosyal medyadaki fenomenliğine rağmen reytinglerde aynı başarıyı yakalayamayan Beş Kardeş dizisinin final yapmasına karar verişmişti. Dizi Salı akşamı ekrana gelecek olan 13. bölümüyle final yapacak.


Sait ile Canan balayına çıkıyor, geride kalan Başeğmez Kardeşler ise ortalığı fena karıştırıyor.Beş Kardeş, final bölümü ile ekranlara veda ediyor.beş-kardeş-dizisi-final


Sait, Canan ile nikah kıydıktan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, kardeşlerin evine yerleşir. Mukadder'in torun baskısından bunalan Sait, Canan ve Melike'yi de alıp balayına kaçar. Sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, Sait'in yokluğunda ortalığı toz duman edecektir. Sait, döndüğünde kardeşlerinin sebep olduğu büyük yıkımı tamir edebilecek midir?