GİZEM DUMAN
Ekranlarda fazla kilolarıyla dikkat çeken ünlülerin bir anda karşımıza 'dal' gibi çıkmaları herkesi hayretler içinde bırakıyor. Çoğu, riskli olan mide küçültme ameliyatını tercih ediyor, kimi sporla, diyetle zayıflıyor. Biz de bu hafta eski halinden eser kalmayan şöhretleri derledik. 


Şimdi bambaşka biri oldu
Henüz 27 yaşında olan Pelin Öztekin'i kilolu olarak tanıdık. Fakat bir gün karşımıza bambaşka biri olarak çıktı. Genç oyuncu, 6 ayda 153'ten 100 kiloya düştü. Geçirdiği ameliyat için 6 ay ailesiyle kara kara düşünmüş. Sonunda olmaya karar vermiş. 


Işın Karaca-36 beden mutluluğu
Kilo problemi yaşayan şarkıcılardan Işın Karaca, haşimato tiroidi hastalığı nedeniyle bir türlü istediği vücuda kavuşamıyordu. Bu durumdan tamamen kurtulmak isteyen sanatçı, operasyonla 25 kilo verdi. Midesinin 3'te 2'si alınan Işın Karaca, 36 bedene kadar inmeyi başardı.

Hakan?Aysev-Kızı için zayıfladı
Ünlü şarkıcı Hakan Aysev, mide küçültme ameliyatıyla 140 kilodan 90'a indi. 30 yıldır kilolu olarak yaşadığını söyleyen Aysev'in zayıflamak istemesinin en büyük sebebi kızıymış: "Çok geç baba oldum. Kilolarım yüzünden peşinden yeterince koşturamıyordum." Aysev, sadece 2 adet köfte yiyor; yarım kase çorba içiyor.

Ümit?Erdim-Azmetti başardı


Yıllardır fazla kilolarından kurtulmaya çalışan Ümit Erdim, crossfit (fitness çeşidi) sporuyla 6 ayda 25 kilo verdi. Ünlü sunucu, sadece sporla sağlıklı bir vücuda kavuşulabildiğini ispatlamış oldu. 


Okan?Karacan-45 kilo verdi
Sunucu Okan Karacan yoga yaparak 45 kilosuna veda etti. Bunun yanında yeme içmesine de dikkat etti tabii. Tatlının üzerine süt içti, kızartmalara elveda dedi. Şimdi 100 kilo. 

Yepyeni Fatih Ürek
Zayıflamak için bıçak altına yatan ünlülerden biri de Fatih Ürek. Ameliyatla 30 kilosundan kurtulan Ürek'in şimdi tek isteği spor yaparak daha fit bir vücuda kavuşmak.

Verdiler, geri aldılar


Ata Demirer-Boşanmak bozdu
Herkes Ata Demirer'in şişman haline çok alışıktı. Hatta kendisi bile kilolarını espri malzemesi yapardı. Evlendikten sonra eşinin de desteğiyle 6 buçuk ayda 40 kilo vererek 100 kiloya düştü. Ancak boşandıktan sonra eski haline geri dönmeye başladı. Yine de ilk haline göre daha zayıf.


Hamdi Alkan-Bu defa kararlıydı
Geçtiğimiz yıllarda 140'dan 110 kiloya düşen oyuncu Hamdi Alkan'ın son hali görenleri şaşırttı. "Verdiğim her kiloda kızlarımla daha kaliteli vakit geçirdiğimi fark ettim. Bu defa çok kararlıyım, herkese tavsiye ediyorum" diyen Alkan, bugünlerde yine fazla kilolarıyla dikkat çekiyor.