Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Güllerin Savaşı'nın yeni sezonu bu akşam ekranlarınıza gelecek. Yeni sezonda neler yaşanacak? Güllerin Savaşı izle. Merakla beklenen dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Güllerin Savaşı 49. bölümde neler yaşanacak? Kanal D canlı yayın izle-yin. Gülru ve Gülfem'in tekrar karşı karşıya gelmesi ortalığı karıştıracak. Güllerin Savaşı 49. bölüm detayları haberimizde...

GÜLLERİN SAVAŞI 49. BÖLÜM İZLE 


Güllerin Savaşı 49. Bölüm de: Savaş, kaldığı yerden devam ediyor!
Gülru ve Gülfem'in büyük trajedilerinin üzerinden 3 ay geçmiş, hayat her şeye rağmen devam etmiştir. Gülru, hayatının en karanlık gecesinden aydınlığa çıkmış ve hamiledir. 
 
Kötü günleri geride bırakmış, bebeğine kuracağı gelecek için heyecanla gün sayarken bir yandan da hayat kavgası içinde, ekmek parası derdindedir. 'Gülru Sipahi' olduğu günleri geride bırakmıştır. 
 
Hayatının en zor üç ayını geçiren Gülfem için ise yeniden ayağa kalkma zamanı gelmiştir. Aylarını adeta inzivada geçirmiş olan Gülfem'i ayağa kaldıracak yeni bir hedefi vardır. Yaşadığı ve yaşattığı fırtınanın ardından arkasında bıraktığı enkazı merak eden Ömer, özel bir ameliyat için Türkiye'ye dönerken, hayat Gülru ve Gülfem'i yeniden karşı karşıya getirir.
 
 
GÜLLERİN SAVAŞI 49. BÖLÜM FRAGMANI


SEZON FİNALİNE NELER OLMUŞTU?
Gülru, öğrendiği korkunç gerçekle altüst olurken; Gülfem geçmişle hesaplaşmasında kendisine karşı acımasızdır. Gülru duyduklarının ağırlığı altında ezilir. Cihan ise, Gülru'yu kaybetme korkusuyla tamamen Gülfem'e sığınır. Ömer'den boşanan Gülfem, kendini adeta kardeşine adar. 
 GÜLLERİN SAVAŞI 48. BÖLÜM İZLE
Gülfem'in en karanlık sırrını tek başına taşımaya çalışan Gülru, yaşadığı tüm çalkantılara rağmen kendisini çocukluk hayalini gerçekleştirirken bulur. Öte yandan, Ömer'in beklemeye sabrı kalmamıştır. Gülru hayatının seçimini yapar; ancak sonrasında yaşananlar herkesin hayatını kökünden değiştirecektir.