Show Tv'nin sevilen dizisi Acil Aşk Aranıyor'un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Yeni sezondan neler yaşanacak? Detaylar haberimizde...
Yapımcılığını Med Yapım'ın yaptığı ve başrollerinde Duygu Yetiş ile Serhat Teoman'ın rol aldığı 'Acil Aşk Aranıyor' dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Geçen sezonun dikkat çeken romantik komedileri arasında yer alan dizinin yeni sezon tanıtım fragmanında; Nisan ve Sinan'ın düğün sahneleri yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu sezon 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Serenay Aktaş da yer alıyor. Acil Aşk Aranıyor yeni bölümleriyle Eylül sonunda Show TV'de olacak.


ACİL AŞK ARANIYOR İLK FRAGMAN-İZLE


Acil Aşk Aranıyor yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun, Nisan ile Sinan'ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk hikayesini konu ediyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce komşu olduklarını, sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenirler. Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle, hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek! Yönetmen koltuğunda Hakan İnan'ın oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı dizinin başrollerini; Serhat Teoman (Sinan) ve Duygu Yetiş (Nisan) paylaşıyor.